Головоломки

Plumber 1.2
Plumber 1.2   Plumber - водопровідна головоломка на ОС Андроїд. Проблема протікання труби обов'язково повинна вирішуватись якнайскоріше, і тому, щоб наслідки у місті не стали катастрофічними, і ваші рідні вулиці не змінилися до невпізнання, обов'язково необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб ліквідувати аварію. Ця захоплююча гра, обов'язково навчить кожного гравця, о...
Bimaru - Battleship Sudoku 1.1.8 для Android
Bimaru - Battleship Sudoku 1.1.8 для Android Bimaru - Battleship Sudoku — досить незвичайна логічна гра для Android. Вона об'єднала в собі правила Морського бою і класичного Судоку. У грі потрібно вгадати розташування кораблів, підказками служать цифри знизу і збоку від ігрового поля. Для кожної гри існує тільки одне правильне рішення.Bimaru - Battleship Sudoku містить п'ять рівнів складності, ...
Unseen Fifteen 1.1 для Android
Unseen Fifteen 1.1 для Android Unseen Fifteen — черговий варіант класичних пятнашек для Android. Програма зроблена якісно, має приємний інтерфейс і зручне управління. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.
Fruit Linlink 1.0.0 для Android
Fruit Linlink 1.0.0 для Android Fruit Linlink — в цій грі для Android потрібно знімати з ігрового поля по два однакові предмети. Ці предмети повинні бути з'єднані безперервною лінією, яка може мати не більше двох вигинів.
Lines 3.2.4 для Android
Lines 3.2.4 для Android Lines — класична логічна гра, в якій потрібно звільняти від кольорових куль ігрове поле, вибудовуючи лінії по 4 або 5 (залежно від налаштувань) куль одного кольору. У грі є чотири рівні складності, є можливість включити звук і вібрацію.
AmazingMaze Lite 2.2 для Android
AmazingMaze Lite 2.2 для Android AmazingMaze Lite — проведіть зеленого чоловіка через лабіринт, керуючи його пересуваннями за допомогою джойстика або вбудованого акселерометра. Кожного разу генерується унікальний лабіринт. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.
Sudoku for Android 3.62 для Android
Sudoku for Android 3.62 для Android Sudoku for Android — чергова реалізація логічної гри Судоку для Android. У цьому варіанті є 6 рівнів склдності, три варіанти оформлення ігрового поля, різні підказки, можливість скасування ходу. В цілому дуже якісний варіант класичної головоломки. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.
Flipit 1.2 для Android
Flipit 1.2 для Android Flipit — логічна гра для Android, в якій потрібно всі фішки перевернути білою стороною вгору. Складність полягає в тому, що при перевороті однієї фішки, ті що стоять поруч з нею також перевертаються. Так що потрібно знайти таку послідовність ходів, щоб врешті-решт всі фішки лягли білою стороною вгору. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Slide Puzzle 1.6.9 для Android
Slide Puzzle 1.6.9 для Android Slide Puzzle — дуже якісно зроблений пазл, в якому можна вибирати кількість блоків, на яке буде розбита вихідна картинка, настроювати колір підкладки, вибирати саму картинку з бібліотеки на карті пам'яті смартфона. Ведеться таблиця рекордів. Це один з кращих варіантів пазла для Android. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Rolling Wood Lite 3.8 для Android
Rolling Wood Lite 3.8 для Android Rolling Wood Lite — цікава головоломка. Мета гри - провести прямокутний брусок до отвору. У деяких рівнях потрібно використовувати перемикачі для створення мостиків між острівцями. Безкоштовна версія має обмежену кількість доступних рівнів. Вимоги: ОС Android 2.1 і вище.
Hardest Sokoban Game 3 1.0 для Android
Hardest Sokoban Game 3 1.0 для Android Hardest Sokoban Game 3 — третя частина гри Сокобан, що містить ще 32 цікавих рівня. У цій головоломці необхідно розставити ящики по своїх місцях. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.