Plumber 1.2

 

Plumber - водопровідна головоломка на ОС Андроїд. Проблема протікання труби обов'язково повинна вирішуватись якнайскоріше, і тому, щоб наслідки у місті не стали катастрофічними, і ваші рідні вулиці не змінилися до невпізнання, обов'язково необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб ліквідувати аварію.

Ця захоплююча гра, обов'язково навчить кожного гравця, оперативності та швидкості прийняття складних, відповідальних рішень.

Отже, у грі Plumber 1.2 на Андроїд ви сантехнік, і у вас є шанс все виправити. Для цього необхідно тільки грамотно з'єднати шматки труб, щоб відвести воду в безпечне для населення місце. Ця гра може бути для користувача одночасно і складна і проста, а всього вона має 50 рівнів.

Гравець обов'язково повинен створити безперервний "шлях" між краном і трубопроводом. Для цього необхідно докласти максимум зусиль і вправності. Вийде з вас оперативний сантехнік, або ж ви повністю невдаха в цій сфері? До речі, якщо під час гри натиснути на кран, то таким чином можна перейти на наступний трубопровід.

Завантажити ua