GT Racing: Hyundai Edition 1.0.0

GT Racing: Hyundai Edition - продовження популярної гри-симулятора. Розробником цього безкоштовного додатку як і раніше залишилася компанія Gameloft, що визнана однією з кращих. Гра є доповненням попередньої частини, для тих, кому подобається гра, але не вистачає чогось нового.

Тепер ви зможете в черговий раз довести, що ви найкращий гонщик в світі! Як можна здогадатися з назви програми, вам належить об'їздити кілька нових, найпотужніших і тюнінгованих корейських машин фірми Hyundai, в тому числі і електрокар Hyundai i-oniq, взятий з ідей майбутньої автоіндустрії.

У грі GT Racing: Hyundai Edition 1.0.0 на Андроїд з'явилися дві нові траси зі своїми випробуваннями. Перша з них - сонячний трек. Ви, як досвідчений гонщик, переноситесь в яскравий Монте-Карло, щоб перевірити швидкість своєї Hyundai. Саме час розвинути максимальну швидкість і перевірити свої навички віртуального водіння! Другий трек знаходиться на Скандинавському півострові. Тут ви неодмінно відчуєте наростаючий адреналін, під час проходження цієї засніженої траси і неймовірного дріфту!

Графічні та фізичні ефекти були помітно покращені, що також є великим плюсом і ще одним приводом завантажити цю гру. Можливо після установки, гра завантажить в автоматичному режимі додаткові файли.

 

Завантажити ua