Real Racing 3 v.1.0.56

 

Real Racing 3 - це новий гоночний симулятор з серії RR. Гра вразить користувачів деталізованою графікою відмінної якості, новітніми автокарами, а також незліченними трасами і новими онлайн-заходами. Гра відкриє нові горизонти на майбутні гонки.

Якісна і реалістична графіка, межа між реальністю і гоночною трасою розділена тільки вашим смартфоном. Повністю деталізований ігровий світ, машини, дерева навіть найдрібніші деталі у вигляді грат або узбіччя. Гладкий, полірований інтерфейс і водночас легке управління нададуть багато позитивних і дивовижних відчуттів після їзди в грі Real Racing 3 v.1.0.56 на Андроїд.

Ганяйте по трасах з усього світу, з різними їх конфігураціями - Mazda Raceway Laguna Seca, Circuit de Spa-Francorchamps, Silverstone, Hockenheimring та багатьох інших. Змагайтеся з живими людьми через систему TSM (Time Shifter Multiplayer), де в офф-лайновому режимі кар'єрної гонки замість AI б'ються ваші друзі, але зі зсувом у часі, а також інші люди з усього світу.

Багатий вибір серед змагань, їх більш ніж 900 видів, різні кубки, гонки на виживання або ж на вибування з траси, а також гонка на лідерство бути першим і найкращим. Зробіть машину унікальною і кращою, модернізуючи її показники і деталі. Дивіться на минулими перегонами на відео повторі, використовуючи камеру. Заробляйте гроші і витрачайте з розумом. Вигравайте нові трофеї це відкриє ексклюзивні гонки світу, стежте за машиною і завжди її ремонтуйте, тримайте її в повному порядку.

Система досягнень, відкривайте нові можливості, траси, машини і аватарки. Заробляй гроші і окуляри слави, а також золото для купівлі нових машин і оновлень, золото - це внутрішньо-ігрова валюта за реальні гроші. Якісні і сучасні аудіо треки піднімуть настрій і будуть тримати вас весь час в тонусі і силі.

Увага! Якщо при запуску гри без Інтернету спливе вікно про проблему з мережею, то потрібно вибрати налаштування мережі і потім повернутись назад, гра повинна запрацювати.

Особливості:

- Реалістична графіка і сучасна музика;

- Справжні погодні умови і ефекти;

- Знос і збиток машин;

- 9 різних ігрових режимів з відповідними машинами;

- Більше 900 змагань, 45 автомобілів і справжні траси;

- Система досягнень, окуляри слави, зростання у гоночній індустрії;

- Режим Time Shifter Multiplayer для онлайн змагань або оффлайн заходів;

- Повна система зміни машин, тюнінг, фарбування, наклейки фірм;

- Редагування профілю і підключення до соціальної мережі через Facebook;

- Гра відбуваєтьс повністю російською мовою з урахуванням всіх регістрів;

- Гра потребує додаткових файлів, розмір яких складає до 0,7-1,7 Гб. (Залежить від пристрою).

Вас почнуть навчати їзді і всім тонкощам успішного гонщика, почніть навчання з поворотів вліво і право. Якщо придивитися ближче можна буде побачити як при поворотах акселерометра колеса машин повертаються разом, без жодних затримок чи неточностей. Педаль гальма або газу допоможе вчасно зупиниться або набрати швидкість. Після торкання на кнопки фари машини завжди будуть загоряться.

Розробники не забули і про зміну кута огляду, який якраз підходить для ігор цього типу. Пройдіть перше, тренувальне коло, переірте свої сили в легкому заїзді з машинами AI. Вигляд можна переключити з верхнього в ближній, кабіну водія, що дуже зручно для перегляду зверху, де потрібно включити гальмо або швидко згорнути.

Увійдіть через Facebook в режим Time Shifter Multiplayer, щоб змагатися зі своїми друзями по листуванню і іншими гравцями зі всього світу. Діліться своїми досягненнями, роблячи публікації на Facebook. Ваше ім'я, аватар і результати гонок також будуть доступні для перегляду іншими гравцями. Налаштування звуку і дисплея допоможе оптимально вибрати ті параметри, які підходять для ваших телефонів. Для змагання з друзями не обов'язково знаходитися онлайн.

Випробуйте свої сили на реальних автодромах використовуючи найбільший автопарк в історії гоночних ігор. Побувайте за кермом кожної з 45 нових оптимально деталізованих машин, випробуйте удачу серед справжніх гонщиків на розширеній сітці до 22 суперників. Гоночні траси дійсно справжні і офіційно ліцензовані. Використовуйте автомобілі марок Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti, Audi і багато інших.

Завантажити ua