Інші

Contract Killer v.1.6.0
Contract Killer v.1.6.0 Contract Killer - Вони можуть вам подзвонити як іфорсеру, або вбивці. Називайте це як хочете - але ви найманий вбивця, той хто виконує чужі накази про ліквідацію мети. Одного разу ви були втягнуті в світ мисливців за головами бандитів і злочинців, повинні перевіряти своїх контактних осіб і приймати секретні місії, з чим тільки вам під силу впоратися. Виберіть зброю...
Deer Hunter Challenge
Deer Hunter Challenge   Deer Hunter Challenge - Нові місця для полювання, чарівна місцевість і завжди відкритий сезон полювання, що ще потрібно для мисливця? Пориньте у світ дикої природи з Deer Hunter! Найпопулярніший і реалістичніший мисливський Action, який перенесе вас в екстремальні умови пустелі, гірських висот і лісів, у пошуках найбільших, найдорожчих і лютих звірів з усього сві...
Heroes of Destiny
Heroes of Destiny   Heroes of Destiny - нова гра, яка в перекладі означає Герої долі. У Heroes of Destiny гравці будуть контролювати групу героїв. Таємниче зло, відоме як Тьма, вторгся до Королівства Lerona і почав вершити жахливі речі з громадянами сіл та іншими співмешканцями міста. Як ви могли вже вгадати, це буде вашою роботою, яка полягає в порятунку світу від злого і нещадног...
Planet Contra
Planet Contra Planet Contra - своєрідний Action з елементами бігуна. Де маленькому роботу доводиться тікати вбиваючи по дорозі дронів і обходячи пастки, міни, турелі і великі кручі. Черговий таймкіллер, який допоможе вам провести відмінно час і не дасть скучати. Після великої війни на планеті Земля не залишилося ні єдиної душі, все людство було евакуйовано, а деякі види істот зникли ...
ChibiWarII
ChibiWarII ChibiWarII - покрокова стратегія для android. Дія гри розгортається в епоху "Троєцарства" в Китаї, вам належить вибрати гравця, а потім спробувати прийти до влади (природно насильницьким шляхом), для цього вам в покроковому режимі належить обмінюватися пострілами з лука з противником.
Papaya Farm
Papaya Farm Papaya Farm - клієнт для ферми онлайн. Сенс гри дуже простий, вирощуйте фрукти та овочі, стежте за поливом і знищуйте паразитів, продавайте вироблену продукцію на ринку, купуйте насіння і техніку, заробляйте собі рейтинг і стаєте найуспішнішим садівником, але стежте за трафіком.
Toyshop Adventures
Toyshop Adventures Toyshop Adventures - Вам належить допомогти власнику магазину, який втратив свої кульки, знайти їх. Для цього власник магазину дасть вам одну зі своїх улюблених іграшок, яку ви повинні провести через безліч різних ігор, перешкод і загадок. Знайдіть всі втрачені кульки, уникаючи електрично зарядженого нанобота, і відкрийте таємні кімнати. Вимоги: Android 2.1 +
Sniper shot
Sniper shot Sniper shot - специфічна гра для android. Sniper shot перетворить екран вашого комунікатора в приціл снайперської гвинтівки. На ваш вибір представлено озброєння різних країн. Для управління в Sniper shot використовується G-сенсор.
DiceShaker 3D
DiceShaker 3D DiceShaker 3D - Ця програма для "кидання" гральних кісток з красивою 3D-графікою і реалістичною фізикою. Особливості: • Від 1 до 6 кісток з підрахунком загальної кількості очок • Щоб кинути кістки, струсіть телефон або натисніть на екрані "кнопку" "струсити" • Доторкніться до кістки, щоб заблокувати / розблокувати її (наприклад, пр...
Build a Snowman Lite 1.1 для Android
Build a Snowman Lite 1.1 для Android Build a Snowman Lite — за допомогою цього додатка ви зможете навіть влітку зліпити симпатичного сніговика і прикрасити його. Найголовніше - він ніколи не розтане! Вимоги: ОС Android 2.1 і вище.
Truth or Dare! 2.171 для Android
Truth or Dare! 2.171 для Android Truth or Dare! — гра для веселих вечірок. Потрібно як мінімум дві людини, кожен з яких буде по черзі вибирати правду або дію. Є режим "Для дорослих", де будуть показуватися запитання та завдання тільки з сексуальним підтекстом. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Angel Piano 1.0.9 для Android
Angel Piano 1.0.9 для Android Angel Piano — навіть якщо ви ніколи не грали на фортепіано, з цією програмою ви зможете зіграти безліч різних мелодій. Програма сама підкаже які клавіші потрібно натискати, в якій послідовності. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.
ShotGun Pro 1.6 для Android
ShotGun Pro 1.6 для Android ShotGun Pro — емулятор помпової рушниці. Зарядка рушниці відбувається при перекручуванні смартфона вгору-вниз, звук пострілу дуже натуральний. Програма сподобається любителям зброї. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
PuChi 1.0 для Android
PuChi 1.0 для Android PuChi — іграшка для Android, емулююча пухирчаста плівку, яку так люблять тиснути багато людей. Комусь це заспокоює нерви, а комусь просто подобається звук вибухаючих бульбашок. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.
2 Player Reactor 1.1 для Android
2 Player Reactor 1.1 для Android 2 Player Reactor — цікава гра на реакцію для двох людей. Містить у собі більше десятка різних ігор, зміст яких зводиться до логіки і швидкості реакції.
PaPaScreen 1.1 для Android
PaPaScreen 1.1 для Android PaPaScreen — програма-жарт для Android-комунікаторів. Після запуску PaPaScreen кожен тап по домашньому екрану викликає розтріскування дисплея. Пожартуйте так над своїм другом.
Hugs And Kisses 1.0 для Android
Hugs And Kisses 1.0 для Android Hugs And Kisses — в цю гру можна грати удвох або компанією. Умова лише одне - юнаків і дівчат у компанії повинно бути порівну. Програма випадковим чином вибирає частину тіла і також випадково дія. Наприклад, поцілувати руки або обійняти плечі. При цьому вибір йде спочатку для юнака, потім для дівчини.
Magic Coin Demo 1.0 для Android
Magic Coin Demo 1.0 для Android Magic Coin Demo — за допомогою цієї програми і Android-смартфона ви зможете здивувати своїх друзів. Струсніть смартфон і чарівна монета зникне з його екрану і виявиться у вас в руці. У демо-версії є тільки один вид монет, тоді як у повній версії можна вибрати євро, долар, фунт або іншу монету в залежності від того, яка є у вас.
A World Of Photo 1.0.0 для Android
A World Of Photo 1.0.0 для Android A World Of Photo — оригінальна мультиплеерная онлайнова гра для Android. Направивши свій комунікатор в будь-яку сторону світу, ви довільно вибираєте гравця. Він повинен зробити фото і переслати його вам, після чого він вибирає наступного гравця і так далі. Ви можете відмовитися від виконання завдання, однак це знизить ваш рейтинг в грі.