Contract Killer v.1.6.0

Contract Killer - Вони можуть вам подзвонити як іфорсеру, або вбивці. Називайте це як хочете - але ви найманий вбивця, той хто виконує чужі накази про ліквідацію мети.

Одного разу ви були втягнуті в світ мисливців за головами бандитів і злочинців, повинні перевіряти своїх контактних осіб і приймати секретні місії, з чим тільки вам під силу впоратися. Виберіть зброю з переліку снайперських гвинтівок, штурмових гвинтівок і кулеметів. Знайдіть свою мету, збільште приціл і зробіть пряме попадання в голову, щоб заробити більше грошей. Усуньте кримінального авторитета і підіть не поміченим, або ж йдіть на пролом використовуючи ближній бій.

Підключіться до гри через соціальну мережу Facebook або систему OpenFeint для спілкування з друзями, спільної гри та отримання бонусів, які нараховуються щодня. Виступіть в ролі секретного агента на службі в спеціальних служб по боротьбі зі злочинністю. Вашою супутницею буде дівчина на ім'я Софія Лакомбе. Вона буде допомагати вам в операціях і з навчанням.

Управління нагадує старий, добрий Action з PC Sniper: Ghost Warrior, де потрібно знайти тихе, затишне містечко для вигідної позиції снайпера, щоб після пострілу було важко визначити місце знаходження вбивці. У лівому нижньому кутку знаходиться приціл, яким будите користуватися весь час, прицілившись можна змінити, збільшити або зменшити прицільну дальність, дуже корисно на великих дистанціях. Зробивши всі дії можна тиснути кнопку вогонь і вбивати ціль з точністю до міліметра.

При стрільбі враховуйте порив вітру, ритм серцебиття і коливання ствола снайперської гвинтівки, всі перераховані аспекти впливають на точність і якість стрільби. Убивши ви отримуєте досвід, для підвищення рівня. А також більше життя і відновлення вашої енергії, із збільшенням рівня відкриваються нові стовбури і речі. Виконуйте контракти для отримання грошей, досвіду і нової зброї.

Деякі місії в даній грі для Android потребують купівлю нової зброї і спорядження, назбирайте трохи грошей і продовжуйте виконання контрактів. Виконуючи особливі завдання можна отримати зброю безкоштовно. Не забувайте купувати патрони перед походом на завдання. Патрони бувають різні, для кожної снайперки свої, певного типу та ваги. Є можливість купувати прилади нічного бачення, глушники, бронежилети, аптечки і навіть пігулки для відновлення життя.

Зброя поділяється на 5 типів: ближній бій, снайперка, штурмові гвинтівки, дробовик і екзотичні, арбалети, ракетні установки, зброї з сучасною технологією. Зробивши свій вибір на плані зброї та додаткових матеріалів перейдіть на карту міста і візьміть наступну місію. На карті зазначено місця, де можна знайти ігровий магазин, контракти і багато іншого.

На ігровій панелі можете знайти особистий кабінет, де можна створити свій ігровий клас, поставити нові гармати, переглянути статистику, зроблені досягнення і навіть таблицю гравців, які грають у гру Contract Killer v.1.6.0 на Андроїд. Місії на карті будуть відображатися червоним значком у вигляді повідомлення. Нові місії будуть доступні при підвищенні вашого ігрового рівня.

Проходьте різні місії, збирайте гроші на кращу зброю та її поліпшення, беріться за роботу контрактів і виконуйте їх чітко і з великою точністю, від цього залежить ваша винагорода. Бігайте по різних частинах міста, використовуйте дахи будинків для укриття і будьте непомітним як ассасин. Вбиваючи ворогів в голову отримуйте більше досвіду і гроші як бонус.

Особливості:

- Дивовижний 3D міський світ, продуманий до найменших деталей;

- Бойова механіка і режим стрільби максимально наближений до реального;

- Великий вибір основної і додаткової зброї, 20 різних видів зброї, включаючи пістолети, снайперські гвинтівки, кулемети й автомати;

- 17 сюжетних місій і необмежені місій з випадковими діями та грошовими коштами і XP;

- Особистий кабінет для перегляду своєї характеристики, статистики та налаштування класу;

- Ігрові друзі, co-op режим, бій один з одним і завдання на захоплення зброї, а також повітряні бої на вертольотах;

- Система підвищення рівня, а також ігрова валюта у вигляді glu-монет;

- Грайте разом зі своїми друзями через систему OpenFeint;

- Гра потребує скачуванні 380 Мб.

Завантажити ua