Heroes of Destiny

 

Heroes of Destiny - нова гра, яка в перекладі означає Герої долі. У Heroes of Destiny гравці будуть контролювати групу героїв. Таємниче зло, відоме як Тьма, вторгся до Королівства Lerona і почав вершити жахливі речі з громадянами сіл та іншими співмешканцями міста.

Як ви могли вже вгадати, це буде вашою роботою, яка полягає в порятунку світу від злого і нещадного завойовника. Кожен з ваших персонажів у вашій групі має свої унікальні навички та здібності, які будете використовувати для того, щоб стати успішним і шанованим героєм в цій грі. Зберіть ваших витривалих героїв у групу - чемпіонів, щоб битися з ордами божевільних, кровожерливих монстрів, які тероризують королівство. Приєднуйтеся в бій і ведіть власних героїв до перемоги і величі.

Гра відбувається у вигляді сітки RTS, як в інших типових іграх, а також в стилі Action-RPG тематики. Велика кількість місій, так що якщо ви не отримаєте награбоване бажаної цінності, можна завжди запустити карту знову і отримати все що треба, майже як MMORPG. Glu Mobile має в майбутньому оновлення, які вже в розробці, а також додатковий контент, так як на даний момент немає кінця цій грі.

Великий вибір безкоштовних героїв, а також могутніх воїнів за яких доведеться дуже довго битися, щоб роздобути, або ж їх можна купити за glu-валюту. Складайте свій загін до чотирьох героїв, розподіляйте зароблені очки навиків при підвищенні рівня, а також купуйте або знаходьте нові предмети, покращуйте, модернізуйте і одягайте їх на своїх воїнів, щоб зробити ще сильнішими і витривалішими.

Інвентар допоможе вам вибрати героя і визначити, надіти конкретну річ, яка підходить тільки певним класам, їх всього декілька: воїн, цілителька, майстер клинків, суккуб, лучниця та інші. Великий арсенал зброї та обладунків, біжутерії, а також різноманітність ворогів і локації не дасть вам скучати у світі, де було створено тонкий зв'язок між середньовічної епохою і світом фентезі.

Особливості гри Heroes of Destiny v.1.0.3 на Андроїд:

- Управління командою до 4 героїв з простим, інтуїтивно зрозумілим сенсорним управлінням;

- Fun стратегія в реальному часі і фантазії Action-RPG стилі гри;

- Грати героями різних класів, кожен зі своїми унікальними навичками;

- Приголомшливі 3D-персонажі та навколишнє середовище -  деталізована битва монстрів на відкритому повітрі, підземелля, міста та довкілля;

- Повтор завдань з унікальними місіями, босами і дивовижними нагородами та награбованим;

- Сотні різних типів передач щоб налаштувати героїв і поліпшити свою статистику бою;

- Більше вмісту в майбутніх оновленнях;

- Гра потребує скачування додаткових файлів, розмір яких складає 180 Мб.

Завантажити ua