Planet Contra

Planet Contra - своєрідний Action з елементами бігуна. Де маленькому роботу доводиться тікати вбиваючи по дорозі дронів і обходячи пастки, міни, турелі і великі кручі. Черговий таймкіллер, який допоможе вам провести відмінно час і не дасть скучати.

Після великої війни на планеті Земля не залишилося ні єдиної душі, все людство було евакуйовано, а деякі види істот зникли або зовсім перестали існувати. Але як виявилося надія планети не вмерла і не втратила свій останній шанс на виживання. Маленький і хоробрий воїн-робот на ім'я Контра зі всіх сил намагається вижити, залишаючись у старих руїнах, які давно забули і спорожнілих будинках. Він намагається допомогти людям повернути їх будинки, відновивши їх і зрадити минулого вигляду, щоб людство змогло повернуться на рідну планету Земля.

Але проте залишок військових машин все ще тримають планету під своїм контролем і страхом. Жорстокі машини знищують все на своєму шляху не шкодуючи нічого, доля світу лежить на тендітних металевих плечах робота, який так відчайдушно бореться не за себе, а за життя інших істот не жаліючи навіть себе.

Управління дуже просте: рухайтесь вперед за допомогою джойстика і стрибків з розбігу, для перетину великих обвалів і глибоких ям. По дорозі будуть зустрічатися різні типи механічних роботів їх потрібно винищити, доки вони не досягли вашого бар'єру, для цього використовуйте кнопку атаки. Пересувайтеся тихо і неспішно, вороги мають систему "стелс", яка зникає при стрільбі по вас.

В наявності є дев'ять рятувальних операцій, де потрібно пройти зону, вбиваючи по дорозі ворогів використовуючи як звичайні атаки, так і бонуси, які можна знайти або взяти з полеглих ворогів, можна їздити навіть на величезному танку стріляючи снарядами і пересуватися по мінах. У вас буде всього кілька життів, щоб пройти рівень, не витративши жодного - заробите три зірки. Всього буде три рівні складності, кожен з яких відрізняється ворогами і складністю проходження.

Особливості:

- Стрибайте, стріляйте і знищуйте механічних роботів;

- Велика розмаїтість ворогів і технік для їх знищення;

- Таблиця рейтингу;

- 9 поверхів і три рівні складності;

- Тризіркова система оцінки проходження рівнів.

Завантажити ua