Логічні

Bar Painter
Bar Painter      Рік Випуску: 2012 Оновлення: 10 січня 2013 Жанр : Logical / Brain & Puzzle ( пазли ) Розробник: SoftVel Версія : 1.3 Тип видання: Ліцензія Англійська Таблетка : Не потрібно Платформа: Android 2.2 і вище Дозвіл екрану: Будь який Тип установника: APK Системні вимоги : ARMv7 Посилання на Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com...
Sum 12
Sum 12    Рік Випуску: 2012 Дата випуску : 15 листопада 2012 Жанр : Logical / Brain & Puzzle ( пазли ) Розробник: SoftVel Версія: 1.6 Тип видання: Ліцензія Англійська Таблетка : Не потрібно Платформа: Android 2.2 і вище Дозвіл екрану: Будь яке Тип установника: APK Системні вимоги : процесор ARMv7 Розмір: 12M Посилання на Google Play : https://play.google.com/store/...
OXO: Tic Tac Toe Extreme Game for Android
OXO: Tic Tac Toe Extreme Game for Android OXO: Tic Tac Toe Extreme Game for Android - Проста і в теж час дуже популярна гра хрестики нулики тепер для os Android!
Shifterlove 1.0.31 для Android
Shifterlove 1.0.31 для Android Shifterlove — розташуйте всі сердечка з номерами по порядку, пересуваючи їх по ігровому полю за певними правилами. У грі кілька варіантів розміру ігрового поля, що значно впливає на складність гри. Почніть з простого, самого меленького розміру і поступово нарощуйте складність. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Tic-Tac-Toe 1.0.2 для Android
Tic-Tac-Toe 1.0.2 для Android Tic-Tac-Toe — класична гра хрестики-нулики з незвичайними фігурами замість хрестиків і нуликів. Тут в грі беруть участь веселі лиця квадратної і круглої форми. Грати можна на поле розміром 3x3 або 4x4 клітини. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Proximity 1.11 для Android
Proximity 1.11 для Android Proximity — логічна гра для Android, в якій необхідно захопити якомога більше фішок супротивника. Гра ведеться на полі, розбитому на шестикутники. Захоплення фішок супротивника можливий, якщо поряд з його фішкою ви поставите свою з великим числом. Наприклад, якщо в супротивника фішка зі значенням 5, то ви можете забрати її, поставивши поруч фішку зі значе...
Sudoku Challenge 2.1 для Android
Sudoku Challenge 2.1 для Android Sudoku Challenge — відмінна реалізація класичної японської гри Судоку для платформи Android. Дуже зручно реалізовано рішення завдань, підтримується декілька рівнів складності. При виході зберігається стан гри, яке відновлюється при наступному запуску Sudoku Challenge. Можна потренуватися на полі розміром 4х4 клітки. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Marble Solitaire 2.0 для Android
Marble Solitaire 2.0 для Android Marble Solitaire — вашим завданням в цій класичній грі є зняти якомога більше фішок, перестрибуючи однією через іншу по вертикалі і горизонталі. У грі 9 різних варіантів розкладу фішок. Вимоги6 ОС Android 1.5 і вище.
Klotski 1.8 для Android
Klotski 1.8 для Android Klotski — перемістіть темний блок вниз ігрового поля, розчищаючи місце для його просування. Кожен рівень необхідно проходити за найменш можливу кількість ходів. У грі безліч рівнів, розбитих на серії. Є можливість скасування невірного ходу. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Butterfly Puzzle 2.0.0.2 для Android
Butterfly Puzzle 2.0.0.2 для Android Butterfly Puzzle — красивий паззл для дітей. Містить безліч фотографій різних метеликів. У грі п'ять рівнів складності, залежно від яких фотографія буде розбита на певну кількість фрагментів. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Solitaire 1.3.2 для Android
Solitaire 1.3.2 для Android Solitaire — класичний пасьянс Солітер для Android. Два варіанти гри, безліч варіантів оформлення колоди і ігрового столу. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
ZebraPuzzle 1.4 для Android
ZebraPuzzle 1.4 для Android ZebraPuzzle — знаменита логічна гра, авторство якої приписують Айльберту Ейнштейну. Дано декілька будинків різного кольору, в кожному з яких живуть люди різних національностей, які палять різні сигарети, п'ють різні напої і тримають різних тварин. Ваше завдання - виходячи з початкових умов визначити хто в якому будинку живе, що п'є і курить і яка тварина ...
Bulls and Cows 1.2 для Android
Bulls and Cows 1.2 для Android Bulls and Cows — загальновідома гра Бики і Корови для Android. Вам потрібно відгадати задумане комп'ютером чотиризначне число, пропонуючи свої варіанти. На кожен ваш варіант комп'ютер говорить скільки цифр є в загаданном числі (корови) і скільки цифр стоять на своєму місці (це бики). Відгадайте задумане число за найменшу кількість спроб. Вимоги: ОС Andro...