Настільні

Solitaire 1.3.2 для Android
Solitaire 1.3.2 для Android Solitaire — класичний пасьянс Солітер для Android. Два варіанти гри, безліч варіантів оформлення колоди і ігрового столу. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
BingoOpoly Free 1.0 для Android
BingoOpoly Free 1.0 для Android BingoOpoly Free — гра бінго для Android-смартфонів. Бінго є одним із різновидів лото. Тут гра ведеться проти чотирьох віртуальних гравців. Ви повинні встигати заповнювати свої картки з числами відповідно до чисел, які випадають. Перший, хто виконає певні для кожного раунду умови, виграє деяку суму. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.
PokeMon Tic Tac Toe 1.0 для Android
PokeMon Tic Tac Toe 1.0 для Android PokeMon Tic Tac Toe — класичні хрестики-нулики в оригінальному оформленні. Грати можна як проти комп'ютера, так і проти товариша на одному смартфоні. Вимоги: ОС Android 1.1 і вище.
WordTwist Lite 1.3 для Android
WordTwist Lite 1.3 для Android WordTwist Lite — знаходьте якомога більше слів, прихованих в сітці з букв. Слова можна складати з букв, що стоять поруч по вертикалі, горизонталі та діагоналі. Довші слова дають набагато більше балів. На кожен етап гри дається 2 хвилини часу. Вимагається ОС Android 1.6 і вище.
BaghChal 1.0 для Android
BaghChal 1.0 для Android BaghChal — традиційна логічна гра з Непалу. Потрібно спробувати заблокувати чотирьох левів двадцятьма козами. Леви їдять кіз, перестрибуючи через них. Кози блокують лева, якщо поспіль стоїть дві кози. Леви можуть ходити по вертикалі, горизонталі та діагоналі. Гра ведеться до тих пір, поки кози не заблокують левів або леви не з'їдять п'ять кіз.
Chess LITE 2.7 для Android
Chess LITE 2.7 для Android Chess LITE — шахи для Android з можливість грати як проти комп'ютера, так і удвох на одному смартфоні. Ви також можете грати проти іншої людини через інтернет або вирішувати шахові задачі.
Pyramid Solitaire 1.3 для Android
Pyramid Solitaire 1.3 для Android Pyramid Solitaire — цікава головоломка, в якій потрібно розкласти кістки з цифрами на піраміду за спаданням номерів. Номери потрібно викладати так, щоб вони йшли зверху вниз зліва направо від найбільшого до найменшого. На кожне місце можна викладати не більше двох кісток. У грі є детальний опис правил.
Finger Tap Battle 1.0 для AndroidFinger Tap Battle 1.0 для Android
Finger Tap Battle 1.0 для Android Finger Tap Battle – проста і весела гра для двох. Кожне натискання пальця переміщує поле в одну зі сторін. Сенс гри «перетапати» свого опонента так, що б заповнити своїм кольором все поле. Вимоги: ОС Android 2.0 і вище.
Mancala 1.2.3 для Android
Mancala 1.2.3 для Android Mancala — цікава настільна гра. Гра ведеться фішками, які переміщаються по лунках. Мета гри - захопити якомога більше фішок суперника. Грати можна як проти комп'ютера, так і удвох на одному смартфоні.
RingStones Lite 1.0 для Android
RingStones Lite 1.0 для Android RingStones — дуже цікава логічна гра. Потрібно по черзі з суперником знімати камінчики з кола так, щоб залишити останній камінь для суперника. За раз можна знімати від 1 до 3-х каменів. Може бути один або два кола. Грати можна як проти комп'ютера, так і з одним на одному комунікаторі. Право першого ходу виставляється в налаштуваннях. У грі є докладний опи...