Симулятори

Air Hockey Speed
Air Hockey Speed Papaya Farm - клієнт для ферми онлайн. Сенс гри невигадливий і простий, вирощуйте фрукти та овочі, стежте за поливом і знищуйте паразитів, продавайте вироблену продукцію на ринку, купуйте насіння і техніку, заробляйте собі рейтинг і ставайте найуспішнішим садівником, але стежте за трафіком. 
GrandPrix Live Racing
GrandPrix Live Racing GrandPrix Live Racing - Хороший тривимірний симулятор гонок на болідах формули 1. Звичайно не повний айс, але поганяти можна. Версія: 1.01 Вимоги: Android: 1.6 + Особливості:  - [3D]  - [G-Sensor]
RockOut Acoustic Pro Guitar
RockOut Acoustic Pro Guitar RockOut Acoustic Pro Guitar - симулятор акустичної гітари для android. Комбінуйте акорди, як на звичайній гітарі, проводьте рукою по струнах і отримуйте мелодії. Ви можете задавати власні списки акордів, а можете завантажити їх через інтернет з бази. У вашому розпорядженні 50 стандартних акордів, а також 100 семплів, якими ви зможете скористатися в будь-який момент.
Tom Clancy's HAWX для Android
Tom Clancy's HAWX для Android Tom Clancy's HAWX - авіасімультор з відмінною графікою для платформи android. Дії гри Tom Clancy's HAWX розгортаються в Сполучених Штатах в недалекому майбутньому. Вам, як пілоту винищувача, належить відбити агресію приватної військової організації, яка напала на США. Військова організація має в арсеналі достатньо техніки і озброєння щоб не дати Вам нудьгувати. У вашому ...
Finger Bowling 2.9 для Android
Finger Bowling 2.9 для Android Finger Bowling — боулінг у вашій кишені. Грайте в улюблену гру на Android-смартфон. Ви можете регулювати силу кидка і траєкторію кулі. Є кілька варіантів гри - звичайна і ускладнена, де куля скочується в сторону. У грі непогана графіка і досить реалістичні звукові ефекти. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Daisy Garden Lite 1.0.4 для Android
Daisy Garden Lite 1.0.4 для Android Daisy Garden Lite — цікавий додаток для Android-комунікаторів, який дозволяє вирощувати красиві квіти в смартфоні. "Посадивши" квітку і піклуючись про неї, ви отримаєте гарну рослину, якою можна поділитися з іншими квітникарями. Найкрасивіші квіти можна розмістити у вигляді віджета на домашньому екрані комунікатора.
Streamer D 1.0.2 для Android
Streamer D 1.0.2 для Android Streamer D — оригінальаня програма для Android-смартфонів, що дозволяє спробувати себе в ролі капітана справжнього космічного корабля. У програмі дуже реалістично реалізована фізика пересування в космосі.
Mars Lander 1.0 для Android
Mars Lander 1.0 для Android Mars Lander — симулятор посадки наукового модуля на Марс. Спробуйте посадити модуль не розбивши цінне обладнання. До того ж потрібно потрапити в точно відведене місце. Всього в грі 5 рівнів і три варіанти складності. Пройшовши п'ятий рівень, при найбільшої складності ви зможете претендувати на місце в команді NASA, що відправляється на Марс.
Candle Pop 2.4 для Android
Candle Pop 2.4 для Android Candle Pop — в цій грі потрібно постаратися якнайшвидше задути свічку, запалену на екрані вашого смартфона. Дути потрібно прямо в мікрофон. Програма визначає силу, з якою ви дуєте. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Anvestor 2.03 для Android
Anvestor 2.03 для Android Anvestor — онлайн багатокористувацька гра на тему економіки. Вам дається стартовий капітал 5000 доларів, за допомогою якого ви починаєте розвиток власного бізнесу. Чим зайнятися - вирішувати вам. Ви можете робити бізнес на фондовому ринку або торгуючи комп'ютерним обладнанням. Все залежить від вас. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Інтерни 1.5.1 для Android
Інтерни 1.5.1 для Android Интерны – онлайн гра в якій вам доведеться керувати лікарнею. У вашому розпорядженні виявиться кілька палат, лабораторія, склад, магазин і операційна. Почати доведеться з легких недуг (скалки, алергія, мігрень), а з підвищенням рівня хвороби, як і методи лікувань, ускладняться. Вимоги: ОС Android 2.1 і вище.
Skeet Shooting 1.21 для Android
Skeet Shooting 1.21 для Android Skeet Shooting — в цій грі ви повинні стріляти по мішенях, що вилітають. Гра ведеться в чотирьох локаціях, є три рівня складності. Грати можна одному на нескінченну гру або з друзями влаштувати турнір. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Mario Simulator 1.1.0 для Android
Mario Simulator 1.1.0 для Android Mario Simulator — це не аркадна гра. Mario Simulator — найсправжніший симулятор. Тримайте свій Android-комунікатор і стрибайте як Mario! Ловіть монетки, здобувайте очки. При цьому грає музика з гри Super Mario і звучать спецеффкти.
Hypter 0.9.2
Hypter 0.9.2 Hypter — оригінальний симулятор вертольота. Вам належить управляти маленьким вертолітиком, літаючим по звичайному будинку, і виконувати різні завдання. При цьому необхідно долати перепони у вигляді каструль, кранів, шаф, ухилятися від падаючих чашок, тарілок, фруктів. Ще потрібно перемикати важелі, прибирати деякі перешкоди. Для виконання деяких завдань п...