Спорт

Paddle Bounce 3D 2.3.5 для Android
Paddle Bounce 3D 2.3.5 для Android Paddle Bounce 3D — відбивайте віртуальний м'яч Android-смартфоном, як ракеткою для настільного тенісу. Постарайтеся не упустити м'ячик. У грі змінюється фон в залежності від часу доби. Доступно три варіанти гри: легкий, стандартний і складний. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Chess for Android 4.0.5 для Android
Chess for Android 4.0.5 для Android Chess for Android — шахи для комунікаторів, що працюють під управлінням Android. Підтримується горизонтальна і вертикальна орієнтація екрану. У налаштуваннях можна виставити час на обмірковування ходу. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Finger Bowling 2.9 для Android
Finger Bowling 2.9 для Android Finger Bowling — боулінг у вашій кишені. Грайте в улюблену гру на Android-смартфон. Ви можете регулювати силу кидка і траєкторію кулі. Є кілька варіантів гри - звичайна і ускладнена, де куля скочується в сторону. У грі непогана графіка і досить реалістичні звукові ефекти. Вимоги:ОС Android 1.5 і вище.
SkeetShoot 1.9 для Android
SkeetShoot 1.9 для Android SkeetShoot — емулятор стендової стрільби. Як тільки ви дасте старт, через рівні проміжки часу будуть вилітати по дві мішені, в які потрібно вцілити з рушниці. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Basketball Throw 1.1.2 для Android
Basketball Throw 1.1.2 для Android Basketball Throw — в цьому симуляторі баскетболу вам пропонується спробувати набрати якомога більше очок, кидаючи баскетбольний м'яч у кошик. Ви можете контролювати траєкторію і силу кидка. Можна вибрати тривалість гри. Вимоги: ОС Android 2.1 і вище.
PingPong Lite 4.4.547 для Android
PingPong Lite 4.4.547 для Android PingPong Lite — пінг-понг для Android-смартфонів. Три рівня складності, повноекранний режим, зручне управління, красива графіка.
Pool Master 2.42 для Android
Pool Master 2.42 для Android Pool Master — більярд для Android-смартфонів. Підтримується декілька режимів гри, включаючи тренування, гру проти комп'ютера і проти людини на одному пристрої. Гра відрізняється дуже красивою і реалістичною графікою, а також реалістичними звуками. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Mini Golf'Oid Free 4.7.1 для Android
Mini Golf'Oid Free 4.7.1 для Android Mini Golf'Oid Free — симулятор міні-гольфу. Безліч рівнів, найцікавіші перешкоди. Від цієї гри просто неможливо відірватися. До того ж ваші досягнення можна опублікувати в глобальній базі даних. Вимоги: ОС Android 1.6 і вище.