Інші

Frozen Bubble 0.94 для Symbian
Frozen Bubble 0.94 для Symbian Frozen Bubble - реалізація популярної гри-пазлу для смартфонів під управлінням Symbian. Гравець повинен стріляючи бульбашками, намагатися потрапити в інші бульбашки, створюючи групи з 3 або більше кульок одного кольору. Всякий раз, коли це відбувається - бульбашки зникають. Мета гри полягає в тому, щоб знищити всі бульбашки і перейти на наступний рівень.
Fashion 1.0.0 для Symbian
Fashion 1.0.0 для Symbian Fashion - непогана гра для смартфонів, яка дає Вам шанс стати стилістом у зірок модельного бізнесу, а також пропонує перевірити наскільки добре Ви розбираєтеся в моді, допоможе поліпшити ці навички і в результаті стати гуру стилю.
Journey 1.21
Journey 1.21 Journey - дуже незвичайний квест, в якому вам прийдется взяти безпосередню участь. Справа в тому, що по ходу гри ви повинні будете виконувати дії, зазначені в грі, тобто пройти деяку відстань в певному напрямку, або повернути, пройти 50-100 метрів, щоб перейти до наступного розділу гри. Для гри в Journey необхідно мати телефон з акселерометром або вб...