Ігри для Windows Phone

Mood Scanner 3.1.0.0
Mood Scanner 3.1.0.0 Mood Scanner - програма-прикол, що імітує сканування відбитку пальця людини і нібито за відбитком визначає його поточний настрій. Для цього потрібно прикласти палець до виділеної області на екрані смартфона і почекати кілька секунд. Звичайно ж, ніякого сканування не відбувається, але за допомогою Mood Scanner ви зможете пожартувати зі своїми друзями та знайомими.
Вечірка 1.0.0.0
Вечірка 1.0.0.0 Вечірка - відмінний додаток для веселих компаній. Тут ви знайдете докладний опис безлічі ігор для вечірок, тости, привітання. Крім цього до складу програми входить не тільки опис, але і самі ігри. Наприклад, знаменита "Пляшечка", не менш відома гра "Крокодил". З цією програмою будь-яка вечірка пройде весело і цікаво.
Talking Hamster 1.1.0.0
Talking Hamster 1.1.0.0   Talking Hamster - симпатичний хом'ячок, який вміє повторювати за вами все сказане, тільки голосок у нього дуже тонкий і писклявий, так що звучить це все дуже і дуже смішно.
Screen Smasher! 0.9.6.0
Screen Smasher! 0.9.6.0 Screen Smasher! - Пожартуйте над своїми друзями, влаштувавши справжню катастрофу з розбитим екраном Windows Phone смартфона. Підтримується декілька режимів появи «дірок» і «тріщин» на екрані, а також суворе попередження про необхідність дбайливого ставлення до техніки.
Смешарики 1.1.0.0
Смешарики 1.1.0.0 Смішарики - додаток для Windows Phone, присвячений однойменному популярному мультсеріалу. Програма містить інформацію про кожного персонажа з мультфільму, картинки, а також можливість завантажити мультфільми про Смішариків. Слід сказати, що основна частина мультфільмів платна. Додаток Смішарики якісно виконано, має просте управління і барвисте оформлення.
ElectrumDeus 2.2.0.0
ElectrumDeus 2.2.0.0 ElectrumDeus - дуже красивий додаток для Windows Phone. Тут ви можете керувати хаотичним рухом електронів на екрані смартфона, складаючи з них найрізноманітніші картини та малюнки. Все це супроводжується гарною музикою.
Talking Kitty Free 1.0.0.0
Talking Kitty Free 1.0.0.0 Talking Kitty Free - познайомтеся з симпатичним котом, який вміє повторювати все сказане вами. Крім цього кіт дуже любить музику, а також любить коли з ним грають. Котик обов'язково сподобається дітям і дорослим.
Angry Birds Uncovered FREE 2.0.0.0
Angry Birds Uncovered FREE 2.0.0.0 Angry Birds Uncovered FREE - помічник по проходженню всіх рівнів, доступних для гри Angry Birds на Windows Phone смартфонах. Для кожного рівня можна подивитися відео проходження, за допомогою якого ви зможете отримати три зірки. У програми дуже простий інтерфейс зі зручним вибором рівня.
Афоризми 1.4.0.0
Афоризми 1.4.0.0 Афоризми - підніміть настрій собі, своїм друзям та колегам. Читайте на своєму Windows Phone смартфоні смішні вислови і афоризми. Можна встановити тайл на стартовий екран. Вподобану цитату можна відправити по SMS.
Skyrim Herbarium 1.2.0.0
Skyrim Herbarium 1.2.0.0 Skyrim Herbarium - довідник всіх ефектів і навичок гри The Elder Scrolls V: Skyrim. З його допомогою ви можете не відриваючись від гри знайти необхідний вам рецепт, дізнатися всі його компоненти. Для кожного компоненти наводиться його вага, ціна, в яких ефектах він використовується.
Air Hockey 1.4.0.0
Air Hockey 1.4.0.0 Air Hockey - симулятор аерохоккея для Windows Phone з відмінною графікою і дуже динамічним геймплеєм. Ви можете битися як з комп'ютером, так і іншою людиною, граючи удвох на одному смартфоні. При грі проти комп'ютера у вас є можливість вибрати один з чотирьох рівнів складності.
Alpine Ski II 2.6.1.0
Alpine Ski II 2.6.1.0 Alpine Ski II - проста, але дуже цікава гра для Windows Phone. Перевірте наскільки далеко ви зможете проїхати, керуючи лижником і ухиляючись від дерев, що з'являються на вашому шляху. При цьому чим далі ви їдете по трасі, тим складніше вона стає. Порівняйте свої досягнення з результатами своїх друзів і інших людей по всьому світу.
Air Hockey 1.4.0.0
Air Hockey 1.4.0.0 Air Hockey - симулятор аерохоккея для Windows Phone з відмінною графікою і дуже динамічним геймплеєм. Ви можете битися як з комп'ютером, так і іншою людиною, граючи удвох на одному смартфоні. При грі проти комп'ютера у вас є можливість вибрати один з чотирьох рівнів складності.
Balloon Gunner Free 1.0.0.0
Balloon Gunner Free 1.0.0.0 Balloon Gunner Free - симулятор польоту на бойовому дирижаблі для Winows Phone 7 смартфонів. Пройдіть всі місії, знищуючи ворожі аероплани, повітряні кулі, цепеліни, вогневі точки і зміцнення на землі. Використовуйте для цього кулемети, ракети і бомби. Для управління дирижаблем нахиляйте смартфон в різні сторони.
Just You Wait! 1.1.0.0
Just You Wait! 1.1.0.0 Just You Wait! - Ностальгічна аркада, що повторює стару портативну гру "Ну, постривай!". Допоможіть вовку ловити падаючі яйця, не пропускаючи жодного яйця. Падіння трьох яєць на землю означає отримання трьох штрафних очок і кінець гри. Проте якщо під час падіння яйця на екрані буде знаходитися заєць, то ви отримуєте тільки половину штрафного очка. Спробуйте спіймати яком...
Air Combat 3D 1.1.0.0
Air Combat 3D 1.1.0.0 Air Combat 3D - симулятор повітряного бою реактивних винищувачів. Ви можете битися з супротивниками вдень, вночі, у сутінках, в тумані. Перехитрити противника, будьте швидше і точніше. У бою можна використовувати радар для виявлення цілей.
Alpine Ski II 2.6.1.0
Alpine Ski II 2.6.1.0 Alpine Ski II - проста, але дуже цікава гра для Windows Phone. Перевірте наскільки далеко ви зможете проїхати, керуючи лижником і ухиляючись від дерев, що з'являються на вашому шляху. При цьому чим далі ви їдете по трасі, тим складніше вона стає. Порівняйте свої досягнення з результатами своїх друзів і інших людей по всьому світу.
Дурак Підкидний 1.0.0.0
Дурак Підкидний 1.0.0.0 Дурак Підкидний - класична гра, в яку всі звичайно ж грали хоч раз в житті. Тому правила нагадувати не будемо. Графіка в цьому варіанті дурня не надто блискуча, але ж в подібних іграх графіка не головне. Головне - сам процес. А з цим все в повному порядку.
Бутилочка 1.0.302.0
Бутилочка 1.0.302.0 Бутилочка - відома гра, в яку можна грати в галасливій веселій компанії друзів. Правила можуть бути найрізноманітніші. Крім цього за допомогою цієї програми ви можете визначити кому слід бігти в магазин чи робити ще щось.
Epic Speed 1.2.0.0
Epic Speed 1.2.0.0 Epic Speed ​​- перевірте свою зорову пам'ять разом з цією цікавою грою. Постарайтеся запам'ятовувати і повторювати послідовність кольорових ліхтарів, які загоряються. Врахуйте, що з кожним рівнем швидкість зміни кольорів все зростає і зростає, що ускладнює гру, але робить її більш цікавою.
Знайди слова 1.0.0.0
Знайди слова 1.0.0.0 Знайди слова - логічна гра для Windows Phone 7 на концентрацію уваги. Знаходьте на полі серед здавалося б хаотично розташованих букв слова на задану тематику. Тобто вам потрібно не просто складати довільні слова, але шукати слова саме на задану тему. Наприклад, назви валют або квітів і так далі.Час гри обмежена. На знаходження першого слова вам дається 45 секунд, кожне з...
BubbleBreaker 1.0.0.0
BubbleBreaker 1.0.0.0 BubbleBreaker - класична гра на знищення кольорових кульок. Шукайте групи кульок одного кольору, які стоять поруч, і тисніть на них. Чим більше кульок знищується за один раз, тим більше балів ви отримуєте. Тут реалізовано кілька варіантів гри. Три рівня складності, в залежності від яких буде різна кількість кольорів. Три варіанти розміру ігрового поля.
Розвивай пам'ять 1.0.0.0
Розвивай пам'ять 1.0.0.0 Розвивай пам'ять - тренуйте зорову пам'ять за допомогою цього додатка і Windos Phone смартфона. На кожному етапі дається ряд з кольорових прямокутників, потім ви повинні відтворити його, згадуючи порядок кольорів. У налаштуваннях можна збільшити або зменшити кількість кольорів, відповідно збільшуючи або зменшуючи складність гри.
Flowerz 1.2.0.0
Flowerz 1.2.0.0   Flowerz - красива гра для Windows Phone, де вам пропонують висаджувати різні квіти так, щоб вони збігалися за кольором. Доступно два режими гри: стандартний і експерт. Свої досягнення можна опублікувати в Xbox LIVE, де так само можна порівняти їх з рекордами інших гравців.
ЧГК 1.4.0.0
ЧГК 1.4.0.0 ЧГК - у цій програмі зібрані запитання, які надсилають на гру "Що? Де? Коли?". Ви можете перевірити свої знання, завантаживши один або кілька пакетів питань на свій Windos Phone смартфон, і спробувати відповідати на питання за відведену хвилину. Додаток також можна використовувати для тренування команд "Що? Де? Коли?".
Мега Хрестики-Нулики 2.2.0.0
Мега Хрестики-Нулики 2.2.0.0 Мега Хрестики-Нулики - варіація всім відомої гри, що дуже нагадує гру "П'ять в ряд". Тут потрібно вибудувати в один горизонтальний, вертикальний або діагональний ряд п'ять хрестиків або п'ять нуликів. Ставити хрестики і нулики потрібно тільки на сусідні клітини. Гра ведеться на нескінченному ігровому полі.У грі три рівні складності, а також можливість грати з одним. Можн...
Battleships 2.4.0.0
Battleships 2.4.0.0 Battleships - гра Морський бій для Windows Phone смартфонів. І хоча графіка в неї не найкраща, грати все одно цікаво. Вам надається на вибір три рівні складності, в залежності від якого штучний інтелект буде грати сильніше або слабкіше. Від гри до гри оновлюється ваша статистика і ви можете підвищити свій рівень, який залежить від співвідношення виграних і програних боїв...
Морський бій 1.0.0.0
Морський бій 1.0.0.0 Морський бій - класична настільна гра. На поле розміром 10х10 клітин ви повинні розмістити свій флот з 10 кораблів, ваш противник робить те ж саме. Після чого ви по черзі стріляєте, намагаючись обчислити розташування кораблів супротивника. Після вдалого пострілу вам дається ще один постріл. Перемагає той, хто першим потопить всі ворожі кораблі.
Drag Race 2.1.0.0
Drag Race 2.1.0.0 Drag Race - прокачайте свою тачку і станьте найкрутішим драгрейсери. У цій грі для Windows Phone 7 вам доступно 28 різних машин, кожну з яких можна покращувати, купуючи потужніший двигун, знижуючи вагу машини, встановлюючи азотні прискорювачі і так далі.
3D Boat Race 1.7.0.0
3D Boat Race 1.7.0.0 3D Boat Race - тривимірні гонки на швидкісних катерах по воді. Три режими гонок, в тому числі тренування і змагання в режимі онлайн з іншими гравцями. Кілька варіантів управління катером, кілька варіантів виду камери під час гонки. Є можливість розфарбувати свій катер за своїм смаком.
Kamikaze Race Free 1.0.0.1
Kamikaze Race Free 1.0.0.1 Kamikaze Race Free - ви опинилися в машині, у якої відмовили гальма і заклинило педаль газу. Машина мчить по величезному шосе в годину пік, дорога забита іншими легковиками, вантажівками і автобусами. У вас є тільки можливість повертати вправо і вліво, маневруючи серед інших машин. Скільки ви зможе протриматися?
Мільйонер 1.0.0.0
Мільйонер 1.0.0.0 Мільйонер - всім відома вікторина, в якій потрібно відповісти на 15 запитань для того щоб виграти найбільший приз. З кожним новим запитанням сума виграшу збільшується, але зростає і складність питань. У вас є кілька підказок: "25%" прибирає один варіант відповіді (можна використовувати двічі), "Запитати комп'ютер" і "Випадковий експерт". У базі гри Мільйонер більше 10000...
Catcha Mouse! 1.2.0.0
Catcha Mouse! 1.2.0.0 Catch a Mouse! - У цій грі для Windows Phone 7 вам необхідно перехитрити мишу і таким чином розставити мишоловки, щоб не дати їй втекти в свою нору. Будьте уважні, бо миші досить хитрі та винахідливі. У грі більше 150 рівнів.
Jump the frog 1.0.0.0
Jump the frog 1.0.0.0 Jump the frog - симпатична головоломка для Windows Phone смартфонів з приємною графікою. Вам доступно больше восьми десятків етапів на чотирьох рівнях складності.
Monster Fusion 1.3.0.0
Monster Fusion 1.3.0.0 Monster Fusion - головоломка для Windows Phone смартфонів, яка базується на фізиці. Побудуйте з монстрів вежу, щоб виконати завдання рівня. Завдання ускладнюється тим, що всі монстри різної форми і розміру: круглі, квадратні, прямокутні, тонкі або широкі, короткі або довгі. Підберіть їх таким чином, щоб вся конструкція не впала.
Little Monsters 1.3.0.0
Little Monsters 1.3.0.0 Little Monsters - в цій веселій грі вам потрібно розміщувати і підривати бомби на ігровому полі для того, щоб знищити досить симпатичних, але все ж шкідливих монстриків. У грі кілька типів монстрів і різноманітні перешкоди. До стандартних 30 рівнів можна додати свої власні завдяки редактору рівнів. Ви можете поділитися своїми рівнями, а також завантажити рівні, створені...
OneTouchDrawing 2.3.0.0
OneTouchDrawing 2.3.0.0 OneTouchDrawing - цікава головоломка, в якій потрібно не відриваючи палець від екрану обвести заданий багатокутник або складну фігуру. При цьому по кожному ребру фігури можна пройтися тільки один раз (за рідкісними винятками). Гра OneTouchDrawing змусить вас поламати голову. Доступно декілька десятків рівнів.
Labyrinth Free 1.2.0.0
Labyrinth Free 1.2.0.0 Labyrinth Free - всім відома, але від цього не менш цікава гра, в якій потрібно провести кульку через лабіринт повз всіх пасток до мети, нахиляючи смартфон в різні боки. Ця гра зажадає від вас зосередженості, терпіння і точності рухів. Безліч рівнів можна поповнювати новими, завантажуючи їх з інтернету. В налаштуваннях гри можна змінити швидкість руху кульки, а також виб...
Matchsticks 1.0.0.0
Matchsticks 1.0.0.0 Matchsticks - до складу цього додатку для Windows Phone входить кілька ігор і головоломок з сірниками. В ігри можна грати як проти штучного інтелекту, так і проти людини. Ці ігри розвивають логіку і тактичне мислення.
Pipes 2.1.0.0
Pipes 2.1.0.0 Pipes - гра, що стала вже класикою головоломка, в якій потрібно з'єднати між собою всі сегменти водопровідної труби таким чином щоб через неї вільно протікала рідина. Сегменти можуть повертатися за годинниковою стрілкою при натисканні на них. Постарайтеся виконати завдання якомога швидше. З кожним новим рівнем кількість ділянок труби, і відповідно складність гри, підвищу...
Пятнашки 1.0.0.0
Пятнашки 1.0.0.0 П'ятнашки - відома всім з дитинства головоломка. Мета гри полягає в тому щоб розставити по порядку фішки з цифрами, пересуваючи їх на одне вільне місце одну за однією. У цьому варіанті пятнашок більше двадцяти різних розкладів, включаючи незвичні за формою.
Battling Ships 1.1.0.0
Battling Ships 1.1.0.0 Battling Ships — ця гра для Windows Phone в точності повторює старий радянський ігровий автомат "Морський бій". Постарайтеся десятьма торпедами вразити десять ворожих кораблів, дивлячись в перископ підводного човна і розраховуючи момент пострілу в залежності від швидкості руху ворожого судна.
Ball Maze Free 1.4.0.0
Ball Maze Free 1.4.0.0 Ball Maze Free — класична гра для Windows Phone смартфонів. Проведіть через всі пастки і перешкоди маленьку металеву кульку до потрібної лунки на ігровому полі. Для пересування кульки нахиляйте гаджет в різні боки.
Nu, Pogodi! 1.1.0.0
Nu, Pogodi! 1.1.0.0 Nu, Pogodi! — емулятор знаменитої радянської кишенькової гри "Ну, постривай", в яку багато хто грав в дитинстві. Ваше завдання - допомагати вовку ловити падаючі з полиць яйця. Доступно два варіанти гри: "Гра А" і "Гра Б". У "Грі А" яйця котяться тільки з трьох полиць, а в "Грі Б" - з усіх чотирьох. Гра ведеться до тих пір, поки ви не набере три штрафних о...
SnowGravity 1.0.0.0
SnowGravity 1.0.0.0 SnowGravity — казуальна гра для Windows Phone. Постарайтеся провести сніжок через лабіринт, не давши йому вдаритись в стіну і розсипатися. Для цього вам потрібно буде нахиляти смартфон в сторони. Щоб гра не здавалася надто легкою стіни лабіринту час від часу випадковим чином зсуваються. Наберіть якомога більше балів, протримавшись як можна довше.
e-LeD Me Free 2.5.0.0
e-LeD Me Free 2.5.0.0 e-LeD Me Free - цей додаток демонструє можливості піксельної графіки під час засилля крутих іграшок з фотореалістичною графікою. Тут ви знайдете 8 ігор, включаючи тетріс і змійку, 7 утиліт, пов'язаних з використанням піксельної графіки, годинник на весь екран, біжучий рядок та інші розваги та утиліти.
Lumia Snake 3D 1.2.0.0
Lumia Snake 3D 1.2.0.0 Lumia Snake 3D — ремейк класичної гри Змійка в тривимірному світі. Дослідіть величезний куб і збирайте на його поверхні телефони. Як видно, нічого складного, проте гра просто затягує, від неї неможливо відірватися. Втім, як і від її класичного прототипу. Відмінний вбивця часу.
Penguin 2.1.0.0
Penguin 2.1.0.0 Penguin — аркадна гра для Windows Phone, в якій симпатичний пінгвін ковзає по крижині і злітає в небо, як справжня птиця. Розігнавшись по схилу, пінгвін злітає, використовуючи наступну гору льоду як трамплін. Тап по екрану змушує його приземлятися. Підбираючи рибу, пінгвін набирається сил і може підкорювати все нові висоти.
Monster Fusion 1.3.0.0
Monster Fusion 1.3.0.0 Monster Fusion — головоломка для Windows Phone смартфонів, заснована на фізиці. Побудуйте з монстрів вежу щоб виконати завдання рівня. Завдання ускладнюється тим, що всі монстри різної форми і розміру: круглі, квадратні, прямокутні, тонкі або широкі, короткі або довгі. Підберіть їх таким чином щоб вся конструкція не впала.
JEWEL LINES FREE 2.0.0.0
JEWEL LINES FREE 2.0.0.0 JEWEL LINES FREE — загальновідома гра, в якій потрібно складати в лінію по п'ять і більше однакових кристалів, щоб вони віддалилися з ігрового поля. Крім кристалів на ігровому полі з'являються бомби і демони, грати з якими буде значно цікавіше.
Fireworks Arcade 1.0.0.0
Fireworks Arcade 1.0.0.0 Fireworks Arcade — красива аркадна гра, в якій ви за допомогою торкань і рухів пальцями по екрану смартфона зможете створювати красиві і яскраві феєрверки зі звуковими ефектами. Вам доступний як аркадний режим з трьома варіантами гри, так і режим шоу, який надає вам десятки різних форм феєрверків.