Аркади і 2D

Battling Ships 1.1.0.0
Battling Ships 1.1.0.0 Battling Ships — ця гра для Windows Phone в точності повторює старий радянський ігровий автомат "Морський бій". Постарайтеся десятьма торпедами вразити десять ворожих кораблів, дивлячись в перископ підводного човна і розраховуючи момент пострілу в залежності від швидкості руху ворожого судна.
Ball Maze Free 1.4.0.0
Ball Maze Free 1.4.0.0 Ball Maze Free — класична гра для Windows Phone смартфонів. Проведіть через всі пастки і перешкоди маленьку металеву кульку до потрібної лунки на ігровому полі. Для пересування кульки нахиляйте гаджет в різні боки.
Nu, Pogodi! 1.1.0.0
Nu, Pogodi! 1.1.0.0 Nu, Pogodi! — емулятор знаменитої радянської кишенькової гри "Ну, постривай", в яку багато хто грав в дитинстві. Ваше завдання - допомагати вовку ловити падаючі з полиць яйця. Доступно два варіанти гри: "Гра А" і "Гра Б". У "Грі А" яйця котяться тільки з трьох полиць, а в "Грі Б" - з усіх чотирьох. Гра ведеться до тих пір, поки ви не набере три штрафних о...
SnowGravity 1.0.0.0
SnowGravity 1.0.0.0 SnowGravity — казуальна гра для Windows Phone. Постарайтеся провести сніжок через лабіринт, не давши йому вдаритись в стіну і розсипатися. Для цього вам потрібно буде нахиляти смартфон в сторони. Щоб гра не здавалася надто легкою стіни лабіринту час від часу випадковим чином зсуваються. Наберіть якомога більше балів, протримавшись як можна довше.
e-LeD Me Free 2.5.0.0
e-LeD Me Free 2.5.0.0 e-LeD Me Free - цей додаток демонструє можливості піксельної графіки під час засилля крутих іграшок з фотореалістичною графікою. Тут ви знайдете 8 ігор, включаючи тетріс і змійку, 7 утиліт, пов'язаних з використанням піксельної графіки, годинник на весь екран, біжучий рядок та інші розваги та утиліти.
Lumia Snake 3D 1.2.0.0
Lumia Snake 3D 1.2.0.0 Lumia Snake 3D — ремейк класичної гри Змійка в тривимірному світі. Дослідіть величезний куб і збирайте на його поверхні телефони. Як видно, нічого складного, проте гра просто затягує, від неї неможливо відірватися. Втім, як і від її класичного прототипу. Відмінний вбивця часу.
Penguin 2.1.0.0
Penguin 2.1.0.0 Penguin — аркадна гра для Windows Phone, в якій симпатичний пінгвін ковзає по крижині і злітає в небо, як справжня птиця. Розігнавшись по схилу, пінгвін злітає, використовуючи наступну гору льоду як трамплін. Тап по екрану змушує його приземлятися. Підбираючи рибу, пінгвін набирається сил і може підкорювати все нові висоти.
Monster Fusion 1.3.0.0
Monster Fusion 1.3.0.0 Monster Fusion — головоломка для Windows Phone смартфонів, заснована на фізиці. Побудуйте з монстрів вежу щоб виконати завдання рівня. Завдання ускладнюється тим, що всі монстри різної форми і розміру: круглі, квадратні, прямокутні, тонкі або широкі, короткі або довгі. Підберіть їх таким чином щоб вся конструкція не впала.
JEWEL LINES FREE 2.0.0.0
JEWEL LINES FREE 2.0.0.0 JEWEL LINES FREE — загальновідома гра, в якій потрібно складати в лінію по п'ять і більше однакових кристалів, щоб вони віддалилися з ігрового поля. Крім кристалів на ігровому полі з'являються бомби і демони, грати з якими буде значно цікавіше.
Fireworks Arcade 1.0.0.0
Fireworks Arcade 1.0.0.0 Fireworks Arcade — красива аркадна гра, в якій ви за допомогою торкань і рухів пальцями по екрану смартфона зможете створювати красиві і яскраві феєрверки зі звуковими ефектами. Вам доступний як аркадний режим з трьома варіантами гри, так і режим шоу, який надає вам десятки різних форм феєрверків.