Головоломки

Мільйонер 1.0.0.0
Мільйонер 1.0.0.0 Мільйонер - всім відома вікторина, в якій потрібно відповісти на 15 запитань для того щоб виграти найбільший приз. З кожним новим запитанням сума виграшу збільшується, але зростає і складність питань. У вас є кілька підказок: "25%" прибирає один варіант відповіді (можна використовувати двічі), "Запитати комп'ютер" і "Випадковий експерт". У базі гри Мільйонер більше 10000...
Catcha Mouse! 1.2.0.0
Catcha Mouse! 1.2.0.0 Catch a Mouse! - У цій грі для Windows Phone 7 вам необхідно перехитрити мишу і таким чином розставити мишоловки, щоб не дати їй втекти в свою нору. Будьте уважні, бо миші досить хитрі та винахідливі. У грі більше 150 рівнів.
Jump the frog 1.0.0.0
Jump the frog 1.0.0.0 Jump the frog - симпатична головоломка для Windows Phone смартфонів з приємною графікою. Вам доступно больше восьми десятків етапів на чотирьох рівнях складності.
Monster Fusion 1.3.0.0
Monster Fusion 1.3.0.0 Monster Fusion - головоломка для Windows Phone смартфонів, яка базується на фізиці. Побудуйте з монстрів вежу, щоб виконати завдання рівня. Завдання ускладнюється тим, що всі монстри різної форми і розміру: круглі, квадратні, прямокутні, тонкі або широкі, короткі або довгі. Підберіть їх таким чином, щоб вся конструкція не впала.
Little Monsters 1.3.0.0
Little Monsters 1.3.0.0 Little Monsters - в цій веселій грі вам потрібно розміщувати і підривати бомби на ігровому полі для того, щоб знищити досить симпатичних, але все ж шкідливих монстриків. У грі кілька типів монстрів і різноманітні перешкоди. До стандартних 30 рівнів можна додати свої власні завдяки редактору рівнів. Ви можете поділитися своїми рівнями, а також завантажити рівні, створені...
OneTouchDrawing 2.3.0.0
OneTouchDrawing 2.3.0.0 OneTouchDrawing - цікава головоломка, в якій потрібно не відриваючи палець від екрану обвести заданий багатокутник або складну фігуру. При цьому по кожному ребру фігури можна пройтися тільки один раз (за рідкісними винятками). Гра OneTouchDrawing змусить вас поламати голову. Доступно декілька десятків рівнів.
Labyrinth Free 1.2.0.0
Labyrinth Free 1.2.0.0 Labyrinth Free - всім відома, але від цього не менш цікава гра, в якій потрібно провести кульку через лабіринт повз всіх пасток до мети, нахиляючи смартфон в різні боки. Ця гра зажадає від вас зосередженості, терпіння і точності рухів. Безліч рівнів можна поповнювати новими, завантажуючи їх з інтернету. В налаштуваннях гри можна змінити швидкість руху кульки, а також виб...
Matchsticks 1.0.0.0
Matchsticks 1.0.0.0 Matchsticks - до складу цього додатку для Windows Phone входить кілька ігор і головоломок з сірниками. В ігри можна грати як проти штучного інтелекту, так і проти людини. Ці ігри розвивають логіку і тактичне мислення.
Pipes 2.1.0.0
Pipes 2.1.0.0 Pipes - гра, що стала вже класикою головоломка, в якій потрібно з'єднати між собою всі сегменти водопровідної труби таким чином щоб через неї вільно протікала рідина. Сегменти можуть повертатися за годинниковою стрілкою при натисканні на них. Постарайтеся виконати завдання якомога швидше. З кожним новим рівнем кількість ділянок труби, і відповідно складність гри, підвищу...
Пятнашки 1.0.0.0
Пятнашки 1.0.0.0 П'ятнашки - відома всім з дитинства головоломка. Мета гри полягає в тому щоб розставити по порядку фішки з цифрами, пересуваючи їх на одне вільне місце одну за однією. У цьому варіанті пятнашок більше двадцяти різних розкладів, включаючи незвичні за формою.