Інші

Mood Scanner 3.1.0.0
Mood Scanner 3.1.0.0 Mood Scanner - програма-прикол, що імітує сканування відбитку пальця людини і нібито за відбитком визначає його поточний настрій. Для цього потрібно прикласти палець до виділеної області на екрані смартфона і почекати кілька секунд. Звичайно ж, ніякого сканування не відбувається, але за допомогою Mood Scanner ви зможете пожартувати зі своїми друзями та знайомими.
Вечірка 1.0.0.0
Вечірка 1.0.0.0 Вечірка - відмінний додаток для веселих компаній. Тут ви знайдете докладний опис безлічі ігор для вечірок, тости, привітання. Крім цього до складу програми входить не тільки опис, але і самі ігри. Наприклад, знаменита "Пляшечка", не менш відома гра "Крокодил". З цією програмою будь-яка вечірка пройде весело і цікаво.
Talking Hamster 1.1.0.0
Talking Hamster 1.1.0.0   Talking Hamster - симпатичний хом'ячок, який вміє повторювати за вами все сказане, тільки голосок у нього дуже тонкий і писклявий, так що звучить це все дуже і дуже смішно.
Screen Smasher! 0.9.6.0
Screen Smasher! 0.9.6.0 Screen Smasher! - Пожартуйте над своїми друзями, влаштувавши справжню катастрофу з розбитим екраном Windows Phone смартфона. Підтримується декілька режимів появи «дірок» і «тріщин» на екрані, а також суворе попередження про необхідність дбайливого ставлення до техніки.
Смешарики 1.1.0.0
Смешарики 1.1.0.0 Смішарики - додаток для Windows Phone, присвячений однойменному популярному мультсеріалу. Програма містить інформацію про кожного персонажа з мультфільму, картинки, а також можливість завантажити мультфільми про Смішариків. Слід сказати, що основна частина мультфільмів платна. Додаток Смішарики якісно виконано, має просте управління і барвисте оформлення.
ElectrumDeus 2.2.0.0
ElectrumDeus 2.2.0.0 ElectrumDeus - дуже красивий додаток для Windows Phone. Тут ви можете керувати хаотичним рухом електронів на екрані смартфона, складаючи з них найрізноманітніші картини та малюнки. Все це супроводжується гарною музикою.
Talking Kitty Free 1.0.0.0
Talking Kitty Free 1.0.0.0 Talking Kitty Free - познайомтеся з симпатичним котом, який вміє повторювати все сказане вами. Крім цього кіт дуже любить музику, а також любить коли з ним грають. Котик обов'язково сподобається дітям і дорослим.
Angry Birds Uncovered FREE 2.0.0.0
Angry Birds Uncovered FREE 2.0.0.0 Angry Birds Uncovered FREE - помічник по проходженню всіх рівнів, доступних для гри Angry Birds на Windows Phone смартфонах. Для кожного рівня можна подивитися відео проходження, за допомогою якого ви зможете отримати три зірки. У програми дуже простий інтерфейс зі зручним вибором рівня.
Афоризми 1.4.0.0
Афоризми 1.4.0.0 Афоризми - підніміть настрій собі, своїм друзям та колегам. Читайте на своєму Windows Phone смартфоні смішні вислови і афоризми. Можна встановити тайл на стартовий екран. Вподобану цитату можна відправити по SMS.
Skyrim Herbarium 1.2.0.0
Skyrim Herbarium 1.2.0.0 Skyrim Herbarium - довідник всіх ефектів і навичок гри The Elder Scrolls V: Skyrim. З його допомогою ви можете не відриваючись від гри знайти необхідний вам рецепт, дізнатися всі його компоненти. Для кожного компоненти наводиться його вага, ціна, в яких ефектах він використовується.