Логічні

Epic Speed 1.2.0.0
Epic Speed 1.2.0.0 Epic Speed ​​- перевірте свою зорову пам'ять разом з цією цікавою грою. Постарайтеся запам'ятовувати і повторювати послідовність кольорових ліхтарів, які загоряються. Врахуйте, що з кожним рівнем швидкість зміни кольорів все зростає і зростає, що ускладнює гру, але робить її більш цікавою.
Знайди слова 1.0.0.0
Знайди слова 1.0.0.0 Знайди слова - логічна гра для Windows Phone 7 на концентрацію уваги. Знаходьте на полі серед здавалося б хаотично розташованих букв слова на задану тематику. Тобто вам потрібно не просто складати довільні слова, але шукати слова саме на задану тему. Наприклад, назви валют або квітів і так далі.Час гри обмежена. На знаходження першого слова вам дається 45 секунд, кожне з...
BubbleBreaker 1.0.0.0
BubbleBreaker 1.0.0.0 BubbleBreaker - класична гра на знищення кольорових кульок. Шукайте групи кульок одного кольору, які стоять поруч, і тисніть на них. Чим більше кульок знищується за один раз, тим більше балів ви отримуєте. Тут реалізовано кілька варіантів гри. Три рівня складності, в залежності від яких буде різна кількість кольорів. Три варіанти розміру ігрового поля.
Розвивай пам'ять 1.0.0.0
Розвивай пам'ять 1.0.0.0 Розвивай пам'ять - тренуйте зорову пам'ять за допомогою цього додатка і Windos Phone смартфона. На кожному етапі дається ряд з кольорових прямокутників, потім ви повинні відтворити його, згадуючи порядок кольорів. У налаштуваннях можна збільшити або зменшити кількість кольорів, відповідно збільшуючи або зменшуючи складність гри.
Flowerz 1.2.0.0
Flowerz 1.2.0.0   Flowerz - красива гра для Windows Phone, де вам пропонують висаджувати різні квіти так, щоб вони збігалися за кольором. Доступно два режими гри: стандартний і експерт. Свої досягнення можна опублікувати в Xbox LIVE, де так само можна порівняти їх з рекордами інших гравців.
ЧГК 1.4.0.0
ЧГК 1.4.0.0 ЧГК - у цій програмі зібрані запитання, які надсилають на гру "Що? Де? Коли?". Ви можете перевірити свої знання, завантаживши один або кілька пакетів питань на свій Windos Phone смартфон, і спробувати відповідати на питання за відведену хвилину. Додаток також можна використовувати для тренування команд "Що? Де? Коли?".
Мега Хрестики-Нулики 2.2.0.0
Мега Хрестики-Нулики 2.2.0.0 Мега Хрестики-Нулики - варіація всім відомої гри, що дуже нагадує гру "П'ять в ряд". Тут потрібно вибудувати в один горизонтальний, вертикальний або діагональний ряд п'ять хрестиків або п'ять нуликів. Ставити хрестики і нулики потрібно тільки на сусідні клітини. Гра ведеться на нескінченному ігровому полі.У грі три рівні складності, а також можливість грати з одним. Можн...
Battleships 2.4.0.0
Battleships 2.4.0.0 Battleships - гра Морський бій для Windows Phone смартфонів. І хоча графіка в неї не найкраща, грати все одно цікаво. Вам надається на вибір три рівні складності, в залежності від якого штучний інтелект буде грати сильніше або слабкіше. Від гри до гри оновлюється ваша статистика і ви можете підвищити свій рівень, який залежить від співвідношення виграних і програних боїв...
Морський бій 1.0.0.0
Морський бій 1.0.0.0 Морський бій - класична настільна гра. На поле розміром 10х10 клітин ви повинні розмістити свій флот з 10 кораблів, ваш противник робить те ж саме. Після чого ви по черзі стріляєте, намагаючись обчислити розташування кораблів супротивника. Після вдалого пострілу вам дається ще один постріл. Перемагає той, хто першим потопить всі ворожі кораблі.