Симулятори

Air Hockey 1.4.0.0
Air Hockey 1.4.0.0 Air Hockey - симулятор аерохоккея для Windows Phone з відмінною графікою і дуже динамічним геймплеєм. Ви можете битися як з комп'ютером, так і іншою людиною, граючи удвох на одному смартфоні. При грі проти комп'ютера у вас є можливість вибрати один з чотирьох рівнів складності.
Balloon Gunner Free 1.0.0.0
Balloon Gunner Free 1.0.0.0 Balloon Gunner Free - симулятор польоту на бойовому дирижаблі для Winows Phone 7 смартфонів. Пройдіть всі місії, знищуючи ворожі аероплани, повітряні кулі, цепеліни, вогневі точки і зміцнення на землі. Використовуйте для цього кулемети, ракети і бомби. Для управління дирижаблем нахиляйте смартфон в різні сторони.
Just You Wait! 1.1.0.0
Just You Wait! 1.1.0.0 Just You Wait! - Ностальгічна аркада, що повторює стару портативну гру "Ну, постривай!". Допоможіть вовку ловити падаючі яйця, не пропускаючи жодного яйця. Падіння трьох яєць на землю означає отримання трьох штрафних очок і кінець гри. Проте якщо під час падіння яйця на екрані буде знаходитися заєць, то ви отримуєте тільки половину штрафного очка. Спробуйте спіймати яком...
Air Combat 3D 1.1.0.0
Air Combat 3D 1.1.0.0 Air Combat 3D - симулятор повітряного бою реактивних винищувачів. Ви можете битися з супротивниками вдень, вночі, у сутінках, в тумані. Перехитрити противника, будьте швидше і точніше. У бою можна використовувати радар для виявлення цілей.
Alpine Ski II 2.6.1.0
Alpine Ski II 2.6.1.0 Alpine Ski II - проста, але дуже цікава гра для Windows Phone. Перевірте наскільки далеко ви зможете проїхати, керуючи лижником і ухиляючись від дерев, що з'являються на вашому шляху. При цьому чим далі ви їдете по трасі, тим складніше вона стає. Порівняйте свої досягнення з результатами своїх друзів і інших людей по всьому світу.