Десять найбільш проблемних телефонів

Топ-10 найбільш проблемних смартфонів очолив Galaxy S III від Samsung, що є флагманом компанії торік. Другу сходинку посів Desire S від HTC, а трійку лідерів завершив Lumia 610 від Nokia. Далі в порядку убування вишикувалися iPhone 4, BlackBerry Bold 9900, iPhone 4S, Sony Xperia S, BlackBerry Curve 9220, Samsung Tocco Lite 2 і LG Nexus 4.

Список був опублікований британським веб-сайтом Mobile Insurance, розробленим для продажу страховок на мобільні пристрої. Інформація виходила на основі кількості звернень клієнтів даного сайту. З якими саме проблемами власники смартфонів зверталися, не повідомляється, але згадуються такі слова, як «поломка» і «несправність». Клієнти отримують страховку від крадіжки і втрати апарата, а послуги сайту починають діяти у випадку, якщо закінчується гарантія виробника.

Найчастіше звернення надходять з вини власників телефонів, зазначив Джейсон Брокман (Jason Brockman), який є директором Mobile Insurance. iPhone 3GS названий «надійним» мобільним телефоном, оскільки від його власників у страхові компанії приходить найменша кількість звернень. Другу сходинку за «надійність» зайняв BlackBerry Torch 9800. Брокман додав, що «поломку і виникнення несправності часто неможливо уникнути» і саме з цієї причини був складений список телефонів, з якими проблеми виникають найбільш часто, щоб покупці могли обійти їх стороною.

Фахівці компанії відзначили, що власники апаратів, виконаних в білому колірному рішенні, звертаються в страхову компанію набагато частіше, ніж власники апаратів в чорних та сріблястих кольорах. У лютому поточного року схожий звіт був опублікований компанією FixYa. Виробником найбільш надійних смартфонів була визнана компанія Apple, яка набрала 3,47 бала. Друге місце зайняла компанія Samsung Electronics з показником в 1,21 бала.