GALAXY S4 став першим у світі смартфоном, який пройшов сертифікацію ТСО

Компанія Samsung Electronics оголосила про те, що Samsung GALAXY S4 пройшов сертифікацію TCO, ставши першим смартфоном, який удостоївся подібної відзнаки. TCO Development - незалежна компанія, яка займається сертифікацією продуктів у сфері IT на відповідність різноманітним досить жорстким вимогам, - відзначила дизайн і найвищу якість збірки смартфона GALAXY S4, який повністю відповідає запитам сучасних користувачів.

«При створенні GALAXY S4 ми повною мірою врахували попит серед споживачів на екологічно чисті продукти. Ми неймовірно раді, що новий флагман Samsung став першим смартфоном в галузі, який пройшов сувору сертифікацію TCO. Це стало ще одним підтвердженням того, що ми застосували абсолютно правильний підхід при створенні пристрою, - прокоментував Дж. К. Шин (JK Shin), президент і керівник підрозділу IT & Mobile компанії Samsung Electronics. - Це вже другий значний сертифікат, отриманий GALAXY S4 з дня випуску. Також наш флагман отримав сертифікат Platinum ECOLOGO від компанії UL. Таким чином, наші користувачі можуть бути абсолютно впевнені, що кожен пристрій Samsung, який з'являється на ринку, є надійним, екологічно чистим і відповідає найвищим у галузі стандартам якості».

Щоб отримати сертифікат TCO, смартфон повинен був пройти серйозну перевірку, включаючи вимоги на відповідність різноманітним соціальним, екологічним та економічним критеріям. В категорії соціальних вимог Samsung продемонстрував своє прагнення до соціально відповідального виробництва, дотримуючись усіх вимог Міжнародної організації праці та конвенцій ООН. Також GALAXY S4 повністю відповідає екологічним нормам завдяки тому, що в його виробництві практично не використовуються небезпечні матеріали, такі як нікель, берилій і ртуть, які навіть якщо й присутні, то в дуже маленьких кількостях і повністю утилізуються після закінчення життєвого циклу пристрою. З точки зору економічної доцільності, енергоефективність акумулятора смартфона отримала найвищу оцінку, так само, як і дизайн смартфона, який значно посилив надійність пристрою.

«Смартфони, які отримали сертифікат ТСО, розроблені з метою спростити користувачам вибір продукту, який повною мірою відповідає сучасним вимогам. Сертифікуючи смартфони GALAXY S4, компанія TCO Development дає можливість таким брендам, як Samsung, продемонструвати, що їхні продукти відповідають найвищим стандартам якості в галузі», - прокоментував Сорен Енхолм (Soren Enholm), виконавчий директор компанії TCO Development.