Готується HTC One з дисплеєм більше 5 дюймів

 

Веб-ресурс Pocket-lint з посиланням на джерела, посвячені в плани HTC, повідомив, що тайванський виробник незабаром планує представити смартфон HTC One з дисплеєм більше 4.7 дюйма, володарем якого є нинішній флагман тайванців.

Джерела точний розмір екрану не називають, кажуть лише, що він буде більше 5 дюймів, але менше 6. Внутрішня начинка новинки абсолютно нічим відрізнятися не буде. Новина про вихід HTC One зі збільшеним розміром дисплея з'явилася одночасно з інформацією про можливий дебют зменшеної версії смартфона HTC One під кодовою назвою M4. Згідно з останніми чутками, він отримає від виробника 4.3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 720p, 2 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ вбудованої, двоядерний процесор і батарею ємністю 1700 мАгод.

А також все активніше поширюється інформація про вихід смартфона HTC One "GoogleEdition" зі стоковою версією Android.

Нещодавно HTC повідомила про продаж близько 5 мільйонів HTC One. Ця цифра говорить про те, що смартфон користується досить великою популярністю серед покупців, а випуск HTC One з дисплеєм більше 5 дюймів, ймовірно, дозволить смартфону ще активніше конкурувати з 5-дюймовим Samsung Galaxy S4.