iPhone стане фотоапаратом: чарівні перетворення девайса

 

Компанія Gizmon створила неймовірний чохол для мобільних телефонів моделей iPhone 4/4S/5. Це не просто прикраса - це чохол, що вміє фотографувати!
Що тільки не створювали для мобільних телефонів iPhone - док-станції, колонки, чохли, брелоки та інші всілякі аксесуари. А ось інженери Gizmon, напевно, вирішили виділитися на загальному тлі винахідників і запропонувати власникам популярного девайса щось особливе.

Ідея майстрів досить проста - всі люди часто використовують мобілки в якості фотоапаратів, так чому б не поліпшити і не розвинути цю функцію? Умільці з Gizmon розробили особливий чохол для терміналу, який одночасно є і фотокамерою.

iКамера для iФона

Новий девайс отримав відповідне ім'я - iCa. Він оснащений об'єктивом, видошукачем, зумом і спалахом, тонким корпусом, виконаним з полікарбонату. Користуватися ним так само просто, як і звичайною «мильницею» - варто натиснути на кнопку спуску, яка знаходиться на верхній частині гаджета.

Розробники запевняють, що Gizmon iCa здатна робити якісні знімки - без відблисків і видимих ​​шумів. У набір також входять різні лінзи, за допомогою яких вийдуть відповідні фотографії. У комплекті поставки є навіть штатив і спеціальний утримувач, який можна встановити на торпеді автомобіля. Окремо можна замовити шкіряний чохол для самого пристрою iCa.