«Київстар» запропонував новий рекламний сервіс для підприємців

 

З 1 червня 2013 «Київстар Бізнес» впровадив новий сервіс для розміщення реклами - «Моя реклама» mr.kyivstar.ua.

Він дозволяє підприємцям розміщувати оголошення на рекламних майданчиках, оплачуючи лише вхідні дзвінки від потенційних клієнтів.

«Моя реклама» - це принципово нова послуга, як на ринку мобільного зв'язку, так і на ринку реклами. Адже її користувачі не платять за розміщення реклами, а тільки за результат - цільові дзвінки, що надходять від клієнтів. Послуга пропонується абонентам «Київстар Бізнес» - представникам малого та середнього бізнесу.

Сервіс «Моя реклама» дозволяє створювати оголошення, які розміщуватимуться на партнерських майданчиках - в інтернеті та пресі. Користувач послуги може створювати їх у своєму профайлі на сайті mr.kyivstar.ua або зателефонувати до call-центр послуги «Моя Реклама» за номером 848 (плата за з'єднання - 10 копійок, хвилини розмови не тарифікуються). При цьому до кожного оголошення буде додано віртуальний телефонний номер в стандартному вигляді 067ХХХХХХХ. Таким чином, конфіденційність рекламодавця зберігається, а потенційний клієнт зможе телефонувати за звичним, зрозумілому йому номером, і за своїм стандартним тарифом.

Розміщення рекламних оголошень не тарифікується. Бізнес-абонент платить тільки за вхідний дзвінок (а саме плату за з'єднання) від зацікавленого клієнта, причому тариф користувач встановлює самостійно - від 1 до 99 грн. Величина цього тарифу залежить від категорії оголошення. Збільшення тарифу впливає на частоту вхідних викликів і кількість показів оголошення на партнерських майданчиках.

Бізнес-абонент, коли йому дзвонять по оголошенню, бачить на своєму телефоні вхідний дзвінок від номера (067) 06900ХХ, де ХХ дорівнює встановленим ним тарифом. Таким чином, користувач відразу знає, що йому дзвонять по оголошенню, і яка плата буде знята з його рахунку.

Перші 12 секунд вхідного дзвінка не тарифікуються. Крім плати за з'єднання інші платежі не стягуються.