Концепт елегантного смартфону NOKIA LUMIA 999

 

Німецький дизайнер Йонас Дейнерт (Jonas Daehnert) вирішив наочно показати, як повинен виглядати смартфон Nokia Lumia 999. За словами Йонаса, новинка виконана в алюмінієвому корпусі, оснащена 4,3-дюймовим дисплеєм і апаратними кнопками.

Nokia Lumia 999 може похвалитися фірмовим дизайнерським оформленням адже при підборі кольорів автор звернувся до модного мобільника LG Prada Phone 3.0.
Це означає, що корпус смартфона має радикальний чорний колір з контрастним білим обрамленням. Відповідним чином змінився і дизайн інтерфейсу Windows Phone 8, тепер «живі плитки» забарвлені не в яскраві молодіжні кольори, а в той же монохромний дует. При цьому для автора виявилося важливим, щоб і конфігурація плиток була строго визначеною, тому що найважливішою гідністю Nokia Lumia 999 є, звичайно, зовнішній вигляд.

Передня панель смартфона трохи вигнута, що створює враження цілісності дисплея і корпусу. Потрібно уважно придивитися, щоб побачити краї панелі. Цікаве також розташування динаміків на нижній панелі. Дуже зручно розташовані кнопки включення/виключення, регулювання гучності і камери. Знизу також є порт microUSB.

У переліку специфікацій 1 Гбайт оперативної пам'яті, 16 Гбайт вбудованої пам'яті типу флеш, батарея ємністю 2000 + мАг, а також двоядерний процесор.