Користувачі, які встановили Windows 8.1 beta, втратять всі встановлені додатки

 

З 26 червня в Windows Store стане доступна для скачування Windows 8.1 beta. Втім, керівництво Microsoft вже попередило, що до появи фінальної версії системи, користувачам, які встановили попередню збірку, доведеться встановлювати заново всі свої додатки.

Користувачам Windows RT доведеться встановлювати заново всі програми Metro, а тим, у кого встановлена ​​Windows 8 потрібно буде перевстановити і десктопні, і Metro додатки. Втім, оновлюватися зовсім не обов’язково. Користувачі можуть дочекатися повноцінного релізу Windows 8.1 і тоді нічого встановлювати заново не доведеться. Бета версія призначена в першу чергу для ентузіастів, яким не терпиться спробувати найсвіжішу версію операційної системи від Microsoft.

Теоретично можливе і подвійне завантаження ОС для «нерішучих». Таким чином, можна зберегти свої додатки і працювати з Windows 8 і в той же час тестувати Windows 8.1.

Варто відзначити, що Microsoft не збиралася приховувати цю неприємну особливість бета-версії, навпаки, в Центрі оновлень перед установкою Windows 8.1 beta кожного користувача будуть попереджати ще раз.