Lenovo призначила реліз смартфона K900 на травень

Компанія Lenovo визначилася з датою релізу свого флагманського смартфона K900, що має нестандартну апаратну начинку. Зрозуміло, випуск відбудеться в Китаї, але всім і так ясно, що з його пересиланням в інші країни проблем не виникне.

Смартфон Lenovo K900 — це засіб зв’язку найвищого рівня, здатен змагатися з іншими флагманами. Проте в ньому немає класичного ARM-процесора — його місце на системній платі зайнято чіпом Intel Atom Z2580 з архітектурою х86. MobileDevice нагадує, що частота цього CPU на кожному з двох ядер дорівнює 2 ГГц.

По суті, Lenovo K900 являє собою цілком непоганий настільний комп’ютер, тільки сильно зменшений в розмірах. Його доповнили 2 Гбайт оперативної пам’яті і стиснули його корпус настільки сильно, що його товщина склала всього 7 міліметрів. До речі, оболонка у цього смартфона — металева. Крім потужного процесора і великого обсягу ОЗУ в моноблоці Lenovo присутній 13-мегапіксельна матриця Sony Exmoк RS зі зворотнім підсвічуванням, укомплектована хорошим об’єктивом і подвійним спалахом, так що це ще й повноцінний камерофон.

На лицьовій стороні K900 розмістився великий мультисенсорний дисплей на 5,5 дюйми по діагоналі. Він підтримує розширення Full HD і відрізняється широкими кутами огляду. Контролює всю перераховану вище електроніку ОС Google Android 4.2 Jelly Bean, а живлення відбувається від акумулятора ємністю 2500 мАг. Роздрібна ціна Lenovo K900 буде оголошена за пару днів до офіційного релізу.