Новий дизайн популярного смартфона LG Optimus L5II Dual

 

Компанія LG розробила новий дизайн з елегантним квітковим орнаментом для свого популярного смартфона LG Optimus L5II Dual. Цей стильний варіант оформлення, безсумнівно, сподобається прекрасній половині людства.

Смартфони від LG вигідно відрізняються своїм унікальним дизайном. Основним елементом оформлення двосімкового LG Optimus L5II став ніжний квітковий малюнок, який підкреслює елегантність форми нового пристрою. Тонкі лінії кромки скла та задня кришка, яка переливається, складають єдиний образ смартфона, який втілює в собі вишуканість всього другого покоління L-Series.

«Ми прагнемо завжди пропонувати нашим клієнтам найширший вибір мобільних пристроїв. Вони відрізняються не тільки набором функцій, але і колірними рішеннями. Новий дизайн функціонального смартфона LG Optimus L5II Dual підкреслить жіночність власниці пристрою», - коментує новину Юлія Бесєдіна, продуктовий менеджер відділу мобільних комунікацій.

Смартфон LG Optimus L5II Dual з квітковим орнаментом з'явиться в українській роздрібній мережі в червні за рекомендованою роздрібною ціною 2199 грн.