Samsung анонсували нову модель лінійки Galaxy - S4

15 березня 2013 року компанія Samsung на презентації в Нью-Йорку представила свій новий смартфон - Galaxy S4. Гаджет революційним не став, але купляти його будуть мільйони споживачів, адже надто "розумним" та якісним він получився. 

Зовні S4 дуже схожий на свого попередника, Galaxy S III, зате багато відмінностей у апаратній частині, а саме:

1. 5-дюймовий сенсорний екран, в якого роздільна здатність 1920 на 1080 пікселів, тобто на кожен дюйм дисплея припадає 441 піксель, крім того, екран виконано за технологією Super AMOLED, якщо оцінювати яскравість картинки і кути огляду - це, мабуть, найкращий дисплей з усіх наявних сьогодні на ринку;

2. S4 став легшим (130 г), тоншим (7,9 мм) і міцнішим (корпус виконано з полікарбонату, який використовує Nokia для всіх своїх смартфонів).

У США гаджет продаватиметься в комплекті з чотириядерним процесором від Qualcomm, а в Європі - з восьмиядерним чипом Exynos, який виробляє сама Samsung.

Пам'ять у S4: кожен телефон буде мати по 2 Гб оперативної пам'яті і по 16-64 Гб внутрішньої, а також додатково слот для карт формату microSD.
Ємність акумулятора Galaxy S4 становить 2600 мА/ год. (батарея є знімною, споживач може придбати додатковий акумулятор і використати його, як запасний накопичувач енергії).
Зрозуміло, S4 підтримує всі наявні діапазони частот, необхідні для функціонування мобільних мереж четвертого покоління LTE, на відміну від того ж iPhone 5, який у східноєвропейських мережах підтримує тільки 3G.

Щодо камер, то у даного пристрою їх є дві: на задньому боці корпусу - 13-мегапіксельний сенсор, на лицьовому - 2-мегапіксельний, власник смартфону може вести зйомку одночасно двома камерами (особливістю є те, що за чотири секунди камера робить близько сотні знімків, а потім склеює їх в одну фотографію, результат - знімки получаються дуже якісними).

Щодо відео, то S4 може транслювати зображення під час відеочатів з двох камер, що дозволяє протягом спілкування показати не тільки своє обличчя, але і те, що відбувається навколо.
Працювати гаджет буде під управлінням Android 4.2.2.

Новими функціями, яких сьогодні немає в жодному іншому смартфоні світу будуть, наприклад:

1."безконтактний інтерфейс", користувач зможе управляти пристроєм, не торкаючись до екрана, гаджет, за допомогою камери, слідкуватиме за зіницями свого власника і зможе прокручувати веб-сторінки так, щоб текст, який читається весь час був безпосередньо перед очима;

2. функція Smart Pause - коли користувач відволікається, гаджет може поставити відео на паузу;

3. можливість доступу і до "хмарного" сховища Hub, яке функціонально схоже на Google Drive і Apple iCloud, але буде доступним тільки користувачам пристроїв Samsung;

4. програма-перекладач S Translator, що дозволить перекласти текст чи фразу, вимовлені "на льоту";

5. додаток S Health збирає дані з медичних приладів, наприклад, з датчика пульсу - і аналізує здоров'я користувача;

6. Функція Air View дає можливість управляти гаджетом мовою жестів, без торкання екрана, тепер, наприклад, для того, щоб збільшити потрібну частину зображення, потрібно просто піднести до неї палець;

7. S4 можна буде використовувати, як пульт дистанційного керування телевізорами, виробника Samsung.

На прилавках магазинів гаджет появиться в кінці квітня 2013 року в чорному та білому корпусах, але з часом Samsung розширить колірну гаму своїх пристроїв. Придбати S4 зможуть користувачі у 155 країнах світу.

Samsung Galaxy S III розійшовся рекордним тиражем - 40 млн екземплярів. Цілком можливо, що новий гаджет поб"є цей рекорд. Безперечно, зі всіх представлених на сьогодні смартфонів на базі цієї платформи, S4 є найбільш потужним і функціональним.