Sharp почне виробництво LCD-панелей для iPhone 5S в червні

 

Японське щоденне видання Nikkan Kogyo Shimbun повідомило, що виробництво дисплеїв для iPhone наступного покоління почнеться в червні. Екрани для майбутньої новинки будуть поставляти ті ж компанії, які забезпечують Apple панелями для iPhone 5 - Sharp, LG і Japan Display.

Sharp, як повідомляється, вже готова приступити до виробництва LCD-панелей для смартфона від Apple на своєму заводі в місті Камеяма, який з початку року працює далеко не на повних потужностях через відсутність замовлень.

Згідно з останньою інформацією, дизайн нового iPhone залишиться аналогічним зовнішності iPhone 5, але новинка вийде в трьох різних кольорах і з поліпшеною камерою. За словами аналітиків, компанія з Купертіно готує до випуску ще і бюджетну версію свого смартфона, яка нібито теж буде продаватися в різних кольорах корпусу.

Обидва ці пристрої, як передбачається, будуть працювати під управлінням нової iOS 7, яка отримає новий інтерфейс, поліпшені сервіси Siri і Maps.

Інформація про те, що випуск дисплеїв для iPhone "5S" розпочнеться з наступного місяця, підтверджує недавня заява видання Wall Street Journal про початок виробництва наступного покоління iPhone в другому кварталі цього року.

Що стосується можливих термінів його виходу на ринок, то тут думки розходяться між осінню, початком і кінцем літа.