Sony офіційно представила PlayStation 4 і вказала її вартість

 

У лютому цього року Sony вже анонсувала свою нову ігрову консоль PlayStation 4, але тоді виробник назвав лише її технічні характеристики і показав новий контролер до неї, а от сам девайс так і не був продемонстрований. І ось через чотири місяці на щорічній виставці індустрії відеоігор Electronic Entertainment Expo (Е3) довгоочікувана новинка була показана. Ігрова консоль отримала мінімалістичний дизайн, її корпус поєднує в собі матовий і глянсовий пластик. PS4 можна буде встановлювати як горизонтально, так і вертикально.

Ігрова консоль оснащена 8-ядерним 64-бітним CPU Jaguar з архітектурою x86 процесором від AMD, GPU AMD Radeon, 8ГБ оперативної пам'яті GDDR 5, що володіє пропускною здатністю 176 ГБ /с, вбудованим вінчестером, Blu-ray приводом зі швидкістю 6X і 8X для DVD, модулями Bluetooth 2.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n і гігабітним Ethernet, USB 3.0, HDMI, оптичним виходом і аналоговим AV.

Контролер DualShock 4 отримав роз'єм під навушники, що світиться трьома кольорами LED-панель, трьохосевий гіроскоп та акселерометр, порт microUSB, монодинамік, тачпад, який підтримує два одночасних натискання, додаткові кнопки, серед яких клавіша Share, що дозволяє ділитися обраними моментами з геймплея, батарею ємністю 1000 мАгод, а також мікрофон.

PlayStation 4 отримала цінову бірку в $399 в США і 399 євро в Європі. Це на $ 100 дешевше, ніж ціна нової Xbox One, яку компанія Microsoft також озвучила сьогодні.