Sony представила лінійку пристроїв VAIO Red Edition

 

Sony анонсувала нову лінійку ноутбуків VAIO - VAIO Red Edition. Ця серія не включає в себе нові девайси, до неї входитимуть раніше представлені моделі VAIO Duo 13, VAIO Pro 11 і Pro 13, VAIO Fit 14 і Fit 5, але в глянсовому червоному корпусі.

Оскільки корпус деяких з цих пристроїв виконаний з вуглецевого волокна, деяких з алюмінію або ж з полікарбонату, то навіть будучи представленими в одному кольорі, виглядати вони будуть по-особливому.

Специфікації новинок ідентичні їх оригінальним версіям. Так, наприклад, VAIO Fit 15 Red Edition буде оснащений процесором Core i5 або ж Core i7, а ємність його SSD може становити до 512 ГБ. Вартість VAIO Fit 15 Red Edition стартує від $ 1507. Не будемо забувати і про 14-дюймової моделі VAIO Fit. Обидві версії ноутбука мають інтерфейс бездротового зв'язку NFC, чутливий сенсорний дисплей.

Що стосується гібрида ультрабука і планшета VAIO Duo 13 лінійки Red Edition, то він з процесором Core i5 і SSD ємністю 256 ГБ обійдеться покупцеві в $ 2331. Доступна також його комплектація з процесором Core i7. Крім цього, він оснащений 13-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD, основний 8Мп камерою з автофокусом і сенсором Exmor RS, чутливим цифровим стилусом і забезпечує найтривалішу роботу батареї до 15 годин.

За найтонший на сьогоднішній день у світі ультрабук VAIO Pro з 11-дюймовим дисплеєм потрібно буде віддати $ 1818, а за 13-дюймову його версію $ 2005. Обидві моделі оснащуються процесором Intel Core 4-го покоління. Корпус новинок виконаний з односпрямованого вуглецевого волокна. VAIO Pro 11 важить всього 0.870 кг, а VAIO Pro 13 - 1.060 кг. Працюють вони на базі ОС Windows 8. Запасу енергії акумулятора вистачить до 8 годин безперервної роботи в моделі VAIO Pro 13 і до 11 годин в моделі VAIO Pro 11.

Sony поки не повідомила точну кількість пристроїв лінійки VAIO Red Edition, які надійдуть у продаж, але, очевидно, це буде дуже обмежена серія.