З'явився новий бренд мобільних телефонів - Jolla

Колишні співробітники бренду Nokia заснували нову марку, яка буде випускати мобільні телефони - Jolla Ltd. (Вимовляється як «Йолла»). Нещодавно стартап презентував свого «первістка».

Вже сьогодні багато експертів називають новий мобільний телефон альтернативою пристроям Nokia. Такими темпами, скоро новинку почнуть порівнювати і з популярним iPhone... Однак не будемо про сумне. Отже, мобілка привертає увагу своїм дизайном. Її тонкий корпус наче «зліплений» з двох частин. Термінал оснащений дисплеєм з діагоналлю в 4,5 дюйма і з розширенням HD. Начинка теж не викликає нарікань - під кришкою корпусу встановлено двоядерний процесор, вбудовано пам'ять об'ємом 16 гігабайт, слот для карток пам'яті microSD, 8-мегапіксельну камеру.

Фішки Йолли

Мобільний телефон від Jolla, серед інших, буде відрізнятися змінними задніми панелями різних кольорів, при встановленні яких мобільний автоматично змінює інтерфейс, відповідно до нового стилю. А ще новинка втілить ідею, яку розробляли дизайнери ще з початку 2000-х. Моноблок стане своєрідним конструктором. Тобто користувач зможе легко замінювати певні його модулі.

І найголовнішою відмінністю є те, що телефон буде працювати на операційній системі Sailfish. Ось таку альтернативу фіни запропонують тим, хто розчарувався в iOS, Android, Windows Phone і BlackBerry.

Придбати диво мобільної техніки можна буде в Європі вже наприкінці 2013 року. Про це повідомляється на сайті фірми-виробника. Точна ціна мобільного телефону поки невідома. Імовірно, вона складе 399 євро. Якщо Ви оформите попереднє замовлення, то апарат обійдеться Вам у 299 євро.