Інші

AdvertApp
AdvertApp AdvertApp - новий проект, який покликаний допомогти звичайним користувачам Android пристроїв заробити реальні гроші, витративши на це всього кілька хвилин часу. Суть проекту - оплата власникам Android гаджетів виконання простих дій, таких як скачування програми, написання відгуку, збереження додатки на своєму пристрої протягом декількох днів. Після виконання всіх умов к...
Kiyvlunch
Kiyvlunch Рік Випуску: 2014 Дата випуску: 6 березня 2014 Розробник: SoftVelНавігація Версія: 2 Тип видання: Ліцензія Російська Таблетка: Не потрібно Платформа: Android 2.2 і вище Дозвіл екрану: Будь яке Тип установника: APK Системні вимоги: процесор ARMv7 Розмір: 4,9M Посилання на Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softv...
SECuRET LiveStream BETA 1.0.5 для Android
SECuRET LiveStream BETA 1.0.5 для Android SECuRET LiveStream BETA — дозволяє передавати картинку, що отримується з камери Android-смартфона, через бездротову мережу Wi-Fi на інші пристрої в мережі.
Rub Me! 1.0.0 для Android
Rub Me! 1.0.0 для Android Rub Me! — дуже смішна програма для Android, яка змусить вас як мінімум посміхнутися і забути про поганий настрій.
JUSTones 1.0 для Android
JUSTones 1.0 для Android JUSTones — програма для зручного і швидкого призначення різних рінгтонів контактам з телефонної книги Android-комунікатора. Можна призначати різні рінгтони для вхідних дзвінків і SMS. Також є можливість створювати групи контактів для завдання їм однакових мелодій дзвінка.
G-Music 2.0.0 для Android
G-Music 2.0.0 для Android G-Music — додаток для Android, що дозволяє слухати музику з Інтернету в режимі онлайн без скачування композиції на комунікатор. G-Music вміє шукати музику, створювати плейлисти. При бажанні окремі композиції можна зберегти на пристрій.
3 1.0.64 для Android
3 1.0.64 для Android 3 1.0.64 для Android — аудіоплеєр для Android з незвичайним інтерфейсом. Для гортання альбомів і виконавців потрібно обертати куб із зображеннями обкладинок альбомів. Також підтримується звичайний вибір пісень. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
MeCanto 1.0.6226 для Android
MeCanto 1.0.6226 для Android MeCanto — клієнт для доступу до однойменного сервісу зберігання музики. Ви можете завантажувати на сервер необмежену кількість музичних композицій і потім отримувати до них доступ з Android-смартфона де завгодно, де є інтернет. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Free Music Download 1.83 для Android
Free Music Download 1.83 для Android Free Music Download — за допомогою цього додатка ви зможете скачати безліч музичних файлів різних виконавців. Ви можете переглядати найпопулярніші зараз композиції, найпопулярніших виконавців. Також є можливість створити з вже наявних аудіо-файлів вирізати шматочок і зробити з нього рінгтон. Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Jagamaga Audiobooks Free 1.2 для Android
Jagamaga Audiobooks Free 1.2 для Android Jagamaga Audiobooks Free — програма для прослуховування аудіо-книг на Android-смартфон. Ви отримаєте доступ до сотні безкоштовних аудіо-книг і ще безлічі уривків і невеликих творів. Аудіо-книги можна шукати по автору, назві, жанру, диктору. Можна попередньо завантажити частину твору щоб оцінити якість читання тексту. Кожна книга супроводжується короткою а...
Ringdroid 2.6 для Android
Ringdroid 2.6 для Android Ringdroid — додаток, що дозволяє створювати власні рингтони прямо на комунікаторі під управлінням ОС Android. Є можливість редагувати вже існуючі музичні файли і записувати свої. Підтримуються файли у форматі WAV, MP3 і 3GPP/AMR.Вимоги: ОС Android 1.5 і вище.
Gmote Client 2.0.7 для Android
Gmote Client 2.0.7 для Android Gmote Client — за допомогою цієї утиліти ви перетворите свій Android-комунікатор в повноцінний інтерактивний пульт дистанційного керування комп'ютером. Gmote Client дозволяє управляти відтворенням музики і фільмів на комп'ютері. Для цього потрібно Wi-Fi з'єднання і встановлений Gmote Server на ПК.Відтворення можливе як на комп'ютері, так і ...