Kiyvlunch

Рік Випуску: 2014
Дата випуску: 6 березня 2014
Розробник: SoftVel
Навігація
Версія: 2
Тип видання: Ліцензія
Російська
Таблетка: Не потрібно
Платформа: Android 2.2 і вище
Дозвіл екрану: Будь яке
Тип установника: APK
Системні вимоги: процесор ARMv7
Розмір: 4,9M
Посилання на Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softvel.kievlunch
 
ОПИС:
Кожен день на нашому шляху зустрічається безліч кафе і ресторанів. Кожен день ми проходимо повз багато смачних закладів, навіть не підозрюючи про їх існування. Ми мучимося через вибір від тої безмірної кількості пропозицій, губимося, сумніваємося і не можемо визначитися - куди піти, що замовити, як заощадити або як здивувати... Київ Ланч стане для Вас справжнім гідом в цьому розмаїтті! Допоможе зорієнтуватися і визначитися в такому непростому виборі. Адже традиція зустрічатися за обідом все щільніше вбудовується в наш буденний графік. Хороший бізнес-ланч - це не тільки можливість перекусити, це і запорука вдалих переговорів, це настрій на весь день, це смачна кухня, приємне спілкування, вигідні знайомства... Скориставшись додатком Київ ланч, Ви сміливо зможете відвідувати нові заклади і бути в курсі спец пропозицій вже уподобаних Вам ресторанів. Почуття голоду не застане Вас більше зненацька! Адже де - б Ви не були, Київ- ланч зможе вказати Вам на найближчий ресторан, з урахування Ваших побажань! З Київ- ланч Ви зможете бути мобільним і ситим в будь-якому куточку столиці! 
 
Київ Ланч це преміум гід додаток для користувачів android девайсів з практично повною інформацією про ресторани і кафе міста Києва.
 
Київ Ланч дає можливість:
 
• отримати повну інформацію про бізнес- ланчі (час, меню, зручності) зацікавленого Вас закладу
• ознайомитися з меню акціями та спец пропозиціями ресторанів
• знайти ресторани на карті щодо Вашої локації
• Отримати пропозиції по бізнес ланчам безпосередньо на Ваш телефон
• Дізнатися про нові ресторани та заклади столиці
• А також переглянути повну контактну інформацію, забронювати столик, оновити та поповнити колекцію своїх улюблених місць.
Завантажити ua