Програми для Windows Phone

Конституція України 1.0.0.0
Конституція України 1.0.0.0 Конституція України - повний збірник текстів Конституції України українською мовою. Реалізовано пошук по статтях і розділах.
Facts 1.0.0.0
Facts 1.0.0.0 Додаток Facts для Windows Phone смартфонів містить кілька тисяч найрізноманітніших фактів за кількома темами, а саме: факти їхнього життя, наука і техніка, історія, природа, культура і спорт, інші факти.
Разговорник 1.2.0.1
Разговорник 1.2.0.1 Разговорник - програма, яка допоможе вам у подорожах при спілкуванні з іноземцями. Програма дозволяє спілкуватися фразами на англійській, німецькій, французькій, іспанській, італійській, хорватською мовами. Для зручності, всі фрази виділені в категорії, такі як: в дорозі, час, готель, покупки, робота, місця, їжа, контакт, часте, загальне, побут, у лікаря і т.п...
DeviceID 1.0.0.0
DeviceID 1.0.0.0 DeviceID — проста утиліта, що дозволяє дізнатися ID вашого Windows Phone смартфона. ID пристрою являє собою унікальне поєднання букв і цифр, ідентифікує ваш пристрій. Програма також дозволяє відправити ID пристрою по електронній пошті.
AI Wallpaper HD 2.0.3.0
AI Wallpaper HD 2.0.3.0 AI Wallpaper HD —велика колекція шпалер домашнього екрану для Windows Phone смартфонів. Шпалери можна переглянути в реальному розмірі перед установкою. Всі зображення розподілені по категоріях.
Конвертер единиц 1.2.0.0
Конвертер единиц 1.2.0.0 Конвертер единиц — корисна і дуже зручна утиліта для конвертування різних одиниць швидкості, маси, часу, площі, об'єму, тиску, енергії, температури та інших фізичних і не тільки величин. Користуватися додаток дуже просто і зручно.
Секундомер 1.3.0.0
Секундомер 1.3.0.0 Секундомер — простий у використанні секундомір для Windows Phone 7 смартфонів. Немає нічого зайвого, ніяких додаткових "плюшек". Зате є точний підрахунок часу і можливість ставити тимчасові позначки.
Screen Test 1.0.0.0
Screen Test 1.0.0.0 Screen Test — додаток для Windows Phone пристроїв, який допомагає перевірити екран на наявність битих і гарячих пікселів. Чи є у вашого екрану дефекти? Перевірте прямо зараз! Змінюйте зображення клікаючи на екран або включіть таймер для автозміни.
Network tiles 1.0.0.0
Network tiles 1.0.0.0 Network tiles — програма дає можливість швидкого доступу до налаштувань бездротових модулів Bluetooth, Wi-Fi, 3G/2G, а також швидко вмикати / вимикати режим польоту.
Времени до 1.1.1.0
Времени до 1.1.1.0 Времени до - невелика програма, яка згодиться вам, якщо потрібно швидко розрахувати скільки залишилося часу до визначеної дати щодо поточної дати з урахуванням високосний років.
Страж паролей 1.1.0.0
Страж паролей 1.1.0.0 Страж паролей — зберігайте безпечно свої конфіденційні дані: логіни, паролі, номери банківських карт, ПІН-коди і т.п. Всі дані шифруються за допомогою 256-бітного кодування і закриваються майстер-паролем. Цей майстер-пароль також зберігається на телефоні в зашифрованому вигляді, так що навіть у випадку втрати або крадіжки смартфону вашим важливим секретни...
Baby Monitor 3.17.0.1
Baby Monitor 3.17.0.1 Baby Monitor — перетворите свій Windos Phone смартфон в радіо-няню, не купуючи дороге спеціалізоване обладнання. Встановивши мікрофон і / або веб-камеру біля маленької дитини, ви зможете чути і навіть бачити що відбувається в його кімнаті, спостерігаючи за ним на своєму смартфоні. На комп'ютері необхідно встановити спеціалізовану програму, яку можна безко...
Battle.net Authenticator 1.3.0.0
Battle.net Authenticator 1.3.0.0 Battle.net Authenticator — програма, що підвищує безпеку вашого акаунта на серверах Battle.net. При використанні цієї утиліти ви будете проходити подвійну аутентифікацію при вході на свій аккаунт. Після введення звичайних облікових даних програма генерує унікальний додатковий пароль, який можна використовувати тільки один раз. Тільки ввівши обидва паролі ...